Paweł Czubkowski: [wiek, zawód, Farma 2, Instagram]

31 grudnia 2022
Przez: : M.J

Paweł to kolejny z uczestników, który zamieszka wraz z innymi osobami na farmie i będzie walczył o tytuł Super Farmera oraz 100 tysięcy złotych. Nie pojawi się on jednak w programie sam, bo będzie mu towarzyszył w tej przygodzie brat bliźniak. Co wiadomo na temat tego uczestnika drugiego sezonu Farmy?

Paweł Czubkowski: wiek

Uczestnik drugiego sezonu reality-show stacji Polsat ma 26 lat i na farmę przyjechał z Warszawy. Jest spokojnym mężczyzną, a każdy nowy dzień zaczyna od medytacji, która pozwala mu spojrzeć na świat z innej perspektywy. Jest wielkim miłośnikiem tatuaży, co doskonale widać po jego ciele.

Paweł ma brata bliźniaka, który również z nim zamieszka na farmie. Jak twierdzi, brat jest do niego podobny tylko z wyglądu, bo obydwoje mają zupełnie inne charaktery.

Paweł Czubkowski: zawód

26-latek na co dzień jest trenerem personalnym i trenerem boksu. Dzięki swojej pasji, którą jak można się domyślić jest sport, ma silny charakter, wolę walki oraz jest konsekwentny w swoich działaniach. Uwielbia zarażać ludzi swoją pasją, która jest także jego pracą.

Paweł Czubkowski: Farma 2

Paweł zgłosił się do programu wraz z bratem bliźniakiem. Nie da się ukryć, że to pierwszy raz w polskiej edycji programu Farma, gdzie pod jednym dachem zamieszka dwóch braci i do tego bliźniaków. Jak ułoży się ich życie na gospodarstwie i czy dzięki swojej determinacji zdołają dotrwać do finału?

ZOBACZ TAKŻE: “Farma 2”: Jak wygląda nowa Farma? Gdzie zamieszkają uczestnicy 2. edycji programu?! [ZDJĘCIA]

O tym przekonamy się już niebawem. Przypomnijmy, że drugi sezon Farmy startuje już 2 stycznia 2023 roku w telewizji Polsat.

Paweł Czubkowski: Instagram

Paweł prowadzi swój profil wraz z bratem Piotrem pod nazwą #bracia_czubkowscy. Bracia zamieszczają tam sporo wspólnych zdjęć, z których można wywnioskować, że są ze sobą bardzo zżyci. Chętnie prezentują na fotkach swoje wysportowane sylwetki, a my nie mamy wątpliwości, że po udziale w programie Farma liczba ich obserwatorów poszybuje w górę.

Źródło: Instagram / polsat.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej