Paweł Małaszyński wyglądał kiedyś zupełnie inaczej. Zobaczcie, jak się zmienił

1 maja 2021
Przez: : W.M.

Zobaczcie, jak kiedyś wyglądał Paweł Małaszyński. Aktor opublikował w sieci swoje stare zdjęcia. Fani nie mogli uwierzyć, że to on.

Paweł Małaszyński

Paweł Małaszyński to z całą pewnością jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, który od lat związany jest także z muzyką. Absolwent wrocławskiej filii PWST w Krakowie najpierw rozpoczął studia prawiczne, jednak po kilku miesiącach zrezygnował z nich, gdyż uznał, że jego największą pasją jest aktorstwo.

Chociaż dziś fani Małaszyńskiego znają go z udziału w wielu serialach, filmach, a także sztukach teatralnych, ogromną rozpoznawalność przyniósł mu udział w takich produkcjach jak Oficer czy Magda M., w której u boku Joanny Brodzik wcielał się w postać prawnika Piotra Korzeckiego. W ostatnim czasie widzowie oglądać go mogą miedzy innymi w popularnym serialu Przyjaciółki, w którym wciela się w rolę Artura Morawskiego, sąsiada Patrycji.

Dorobek artystyczny Pawła Małaszyńskiego robi wrażenie. Mimo ogromnej popularności aktor niechętnie wypowiada się na temat swojego życia prywatnego. Małaszyński od lat związany jest z Joanną Chitruszko, która poślubił w 2002 roku. Małżeństwo ma dwoje dzieci, syna Jeremiasza i córkę Leę.

Zobacz także: Małaszyński dołączył do obsady serialu Przyjaciółki.

Jak kiedyś wyglądał Paweł Małaszyński?

Paweł Małaszyński, jak wiele znanych gwiazd, aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych, dzięki któremu jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Instagram aktorka śledzi już ponad 127 tys. obserwatorów. Ostatnio Paweł postanowił powspominać młodzieńcze lata i powrócił do starych zdjęć, które pokazał także internautom.

„wybrałem się ostatnio w podróż po młodości by dotrzeć do centrum mego rytualnego porządku świata. Młodość jest świeżym, kwitnącym pięknem pełnym nadziei i życia.(…)” – zaczął Paweł na swoim Instagramie

Zdjęcia, na których Małaszyński wygląda zgoła inaczej niż obecnie, wyjątkowo zaciekawiły jego obserwatorów, którzy nie dowierzali, że to ich ulubieniec.

„Wow co za bujny włos”

„Ooo wooow – w życiu nie pomyślałabym, ze miales długie włosy”

Nic dziwnego, że stare zdjęcia Małaszyńskiego, na których prezentuje się z bujną fryzurą, wywołały zachwyt internautów. Myślicie, że Paweł, który od lat wierny jest krótkiej fryzurze, powróci kiedyś do długich włosów? Z pewnością część jego fanów byłaby zachwycona.

źródło: Instagram Pawła Małaszyńskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz