Połącz się z nami

Paweł Małaszyński ZASKOCZYŁ swoich fanów! Teraz WYGLĄDA jak znany piosenkarz!

Z życia gwiazd

Paweł Małaszyński ZASKOCZYŁ swoich fanów! Teraz WYGLĄDA jak znany piosenkarz!

Chociaż Paweł Małaszyński stroni od show-biznesu i na próżno szukać newsów na temat jego życia prywatnego, to ostatnio zaskoczył swoich fanów na profilu w mediach społecznościowych. Aktor pokazał się w nowej fryzurze! W nowym wydaniu wygląda jak znany piosenkarz! Zobaczcie!

View this post on Instagram

Znów wracam w utartą koleinę ✊?

A post shared by Paweł Małaszyński (@pawelmalaszynski) on

Paweł Małaszyński zdobył serca wielu kobiet dzięki roli mecenasa Pawła Korzeckiego w serialu „Magda M.”. Wiele jego fanek utożsamiało aktora właśnie z tą rolą, a jemu bardzo ciężko było odczepić od siebie łatkę amanta polskiego kina! Dlatego też zaczął podejmować się ról w filmach kryminalnych i wojennych. Małaszyńskiego mogliśmy zobaczyć w takich produkcjach jak „Czas honoru”, „Katyń”, „Świadek koronny”czy „Oficer”.

Jego talent aktorski mogliśmy podziwiać również w komedii romantycznej „Listy do M.”, a później w serialu TVN „Belle Époque”.

Paweł przez pewien czas całkowicie zrezygnował z show-biznesu i skupił się na dwóch rzeczach: karierze teatralnej i oraz koncertowaniu i nagrywaniu ze swoim zespołem rockowym „Cochise”. Gwiazdor jest zarówno wokalistą grupy, jak i autorem wielu tekstów.

„Ona daje mi możliwość wykrzyczenia pewnych rzeczy. To jest mój szczery przekaz. W muzyce jestem zupełnie niezależny. I to mnie w niej tak bardzo pociąga. Moja miłość do muzyki jest bardzo stara i niezniszczalna”– mówił w jednym z wywiadów.

Małaszyński jest w szczęśliwym małżeństwie z Joanną Chitruszko, z którą wychowuje dwoje wspólnych dzieci, syna Jeremiasza i córkę Leę.

View this post on Instagram

Good Morning World ?

A post shared by Paweł Małaszyński (@pawelmalaszynski) on

Ostatnio na swoim profilu w mediach społecznościowych wywołał niemałe poruszenie wśród swoich fanów, publikując zdjęcie w całkiem nowej odsłonie! Aktor miał okres, że był całkowicie łysy, jednak tym razem postawił na coś zupełnie innego. Na zdjęciu widzimy Małaszyńskiego z burzą loków na głowie, a fani aktora natychmiast uruchomili swoją wyobraźnię i zaczęli porównywać go do znanych piosenkarzy!

„never ending story- limahl, chociaż ma fantazje”, 

„Bez urazy jak Panasewicz z Lady Punk”, 

„Oj ciacho p. Pawle na zawsze zapamiętam te sarnie oczy”– czytamy pod zdjęciem w komentarzach.

View this post on Instagram

Morning mood

A post shared by Paweł Małaszyński (@pawelmalaszynski) on

Małaszyński w nowej fryzurze naszym zdaniem prezentuje się znakomicie i według nas przypomina chłopaka z lat 80-tych. Może ta fryzura spowodowana jest tym, że za niedługo Pawła znowu zobaczymy na dużym ekranie, a aktor zaskoczy nas swoim nowym wcieleniem!

A Wam kogo przypomina Małaszyński? Pasuje mu taka burza loków?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry