Połącz się z nami

Paweł ,,Ślub od pierwszego wejrzenia’’: [wiek, partnerka, związki]

Paweł Ślub od pierwszego wejrzenia

Opisy gwiazd

Paweł ,,Ślub od pierwszego wejrzenia’’: [wiek, partnerka, związki]

Paweł weźmie udział w programie Ślub od pierwszego wejrzenia. To jeden z bohaterów, których poznamy podczas trwania szóstej edycji produkcji. Nie da się ukryć, że program wywołuje wiele emocji wśród telewidzów i z niecierpliwością czekają oni na kolejne serie produkcji.

Paweł Ślub od pierwszego wejrzenia: wiek

Z informacji, które w sieci pojawiły się jeszcze przed oficjalnym zaprezentowaniem Pawła w szóstej edycji programu Ślub od pierwszego wejrzenia, internauci mieli okazję poznać kilka szczegółów na jego temat. Mianowicie, tajemnicą nie jest, że mężczyzna ma 33 lata. Ponadto, wiadomo, że do programu zgłosił się z Będzina.

Eksperci Ślubu od pierwszego wejrzenia szybko zaobserwowali, że Paweł należy do pozytywnych osób. Ma także dobre nastawianie do życia, które niestety do tej pory nie układało się tak, jak mógłby sobie planować.

33-latek ukończył studia w zakresie psychologii biznesu, jednakże, jego zawód nie jest związany z kierunkiem w którym się kształcił. Mianowicie, na chwilę obecna pracuje fizycznie. Zajmuje się ,,rozbiórkami’’.

Zobacz także: Co wiemy o Robercie ze Ślubu od pierwszego wejrzenia 6?

Paweł Ślub od Pierwszego wejrzenia: partnerka

To, że Paweł nie jest do końca szczęśliwy nie umknęło także uwadze jego najbliższych. Ojciec mężczyzny przyznał, że chciałby, aby jego syn w końcu znalazł drugą połówkę. To pomoże mu się ustatkować, a także będzie dobrym początkiem do powiększenia rodziny.

Jego relacje damsko-męskie są utrudnione, ponieważ bardzo przeżył rozwód swoich rodziców. Być może to dlatego boi się otworzyć na drugą osobę. Mężczyzna sam jest świadomy, że dotychczas brakowało mu szczęścia w budowaniu związku.

Paweł Ślub od pierwszego wejrzenia 6
Czy Pawłowi uda się znaleźć miłość w programie Ślub od pierwszego wejrzenia?

Paweł Ślub od pierwszego wejrzenia

Paweł zgłosił się do programu Ślub od pierwszego wejrzenia, aby zmienić swoje życie. Ma nadzieje, że w eksperci w produkcji TVN pomogą mu znaleźć odpowiednią kobietę, a między nimi narodzi się głębsze uczucie.

Ślub od pierwszego wejrzenia 6 wszyscy zainteresowani mają okazję śledzić na bieżąco w każdy wtorek na antenie TVN.

Źródło: Instagram EarlGrey

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry