Połącz się z nami

Robert ,,Ślub od pierwszego wejrzenia’’: [wiek, partnerka, związki]

Robert Ślub do pierwszego wejrzenia

Opisy gwiazd

Robert ,,Ślub od pierwszego wejrzenia’’: [wiek, partnerka, związki]

Robert jest kolejnym singlem, którego telewidzowie będą mieli okazje poznać w szóstej edycji programu Ślub od pierwszego wejrzenia. Wszystko wskazuje na to, że w tej edycji, tak samo jak w przypadku poprzednich, widzów czeka wiele emocji. Sprawdźmy, co wiadomo o jednym z bohaterów programu!

Robert Ślub od pierwszego wejrzenia: wiek

Jeszcze przed premiera szóstego sezonu Ślubu od pierwszego wejrzenia, producenci zdradzili nieco informacji, na temat jego głównych bohaterów. W ten sposób fani programu mieli okazję dowiedzieć się, że Robert ma 31 lat. Wiadomo także, że pochodzi ze Strzelna.

31-latek należy do grona osób pozytywnych. Kolejną z cech bohatera Ślubu od pierwszego wejrzenia 6 jest luźne podejście do życia. Charakter mężczyzny zachwala także jego siostra Żaneta. Co ciekawe, to właśnie dzięki niej Robert będzie miał okazję wziąć udział w programie, ponieważ kobieta wysłała za niego formularz zgłoszeniowy.

Mężczyzna nie ukrywa, że dużo czasu poświęca na pracę, lecz jest gotów by codzienność dzielić z drugą osobą. W wolnych chwilach tworzy muzykę, a oprócz tego trenuje tajski boks.

Zobacz także: Co wiemy o Julii ze Ślubu od pierwszego wejrzenia 6?

Robert Ślub od pierwszego wejrzenia: partnerka

Robert jak każdy mężczyzna ma swój ideał kobiety. Chciałaby, aby jego przyszła partnerka była przede wszystkim uśmiechnięta. Oprócz tego, podobają mu się zgrabne sylwetki.  Mężczyzna wierzy, że udział w programie pomoże mu otworzyć się na relacje damsko-męskie, a dzięki temu znajdzie kobietę, z którą będzie mógł spędzić resztę życia.

Robert Ślub od pierwszego wejrzenia 6
Czy Robertowi uda się znaleźć miłość w programie Ślub od pierwszego wejrzenia?

Robert Ślub od pierwszego wejrzenia

To już szósta edycja programu Ślub od pierwszego wejrzenia. Nie da się ukryć, że na ten moment czekało naprawdę liczne grono fanów produkcji. Nowych bohaterów, a wśród nich Roberta, widzowie będą mieli okazję oglądać w każdy wtorek na antenie TVN.

Czy tym razem emocje będą tak samo duże, jak w przypadku poprzednich edycji? Czy bohaterowie, którzy zgodzili się na udział w programie odnajdą swoje drugie połówki? O tym przekonamy się już niebawem!

Źródło: Instagram EarlGrey

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry