Połącz się z nami

Paweł Zapała: [Sławomir, wiek, kariera, piosenki, Instagram]

Opisy gwiazd

Paweł Zapała: [Sławomir, wiek, kariera, piosenki, Instagram]

Paweł Zapała wielbicielom muzyki jest znany znacznie lepiej jako Sławomir Gwiazda Rock Polo. Jednakże, mężczyzna jest również aktorem, a produkcje z jego udziałem nie raz gościły na naszych odbiornikach. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jego temat, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Sławomir: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Paweł Zapała urodził się 19 marca 1983 roku. W związku z tym, nietrudno obliczyć, że na chwilę obecną ma 38 lat. Oprócz tego, wiadomo także że pochodzi z Krakowa. Okazuje się, że ukończył studia aktorskie na Akademii Teatralnej w Krakowie. Wykreowana przez niego postać, czyli Sławomir, powstała w 2014 roku. Prywatnie jest mężem Magdaleny Kajrowicz, która niemal zawsze towarzyszy mu podczas występów na scenie. Para doczekała się syna Kordiana. Chłopiec przyszedł na świat w 2016 roku.

Zobacz także: Co wiemy o aktorze Marcinie Bubółce?

Paweł Zapała: kariera

Zaraz po zakończeniu studiów Zapała zaczął regularnie pojawiać się w produkcjach telewizyjnych, a także filmowych. Między innymi, telewidzowie mieli okazję oglądać go w serialach Blondynka, Hotel 52, Sprawiedliwi oraz Na dobre i na złe. Oprócz tego, zagrał w filmach Planeta Singli, Pod Mocnym Aniołem i Zabawa zabawa. Razem z żoną wziął udział w programie The Story of My Life, a także poprowadzili Big Music Quiz. Swoich sił spróbował również na parkiecie Tańca z gwiazdami oraz na scenie programu Twoja twarz brzmi znajomo.

Sławomir: piosenki

Zapała na pomysł postaci scenicznej, która jest z nim utożsamiana wpadł podczas pobytu w Stanach Zjednoczonych. Jakiś czas temu, jego hit Miłość w Zakopanem podbiła wszystkie listy przebojów. Dotychczas na rynku muzycznym pojawiły się jego dwa albumy studyjne, które cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród odbiorców.

Paweł Zapała: Instagram

Popularny Sławomir prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @slawomir_gwiazda_rock_polo. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 132 tysiące użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry