Połącz się z nami

Pazura na zdjęciu z najmłodszą córką! „Mała petarda rośnie 😁😉”

Z życia gwiazd

Pazura na zdjęciu z najmłodszą córką! „Mała petarda rośnie 😁😉”

Cezary Pazura na swoim profilu w mediach społecznościowych pokazał zdjęcie ze swoją najmłodszą córeczką. Rita, bo tak nazywa się dziewczynka, po raz kolejny skradła show i to ona jest w centrum uwagi, a osoby obserwujące profil aktora nie kryją zachwytu nad niespełna dwulatką! Zobaczcie! Pazura na zdjęciu z najmłodszą córką!

Kiedy Cezary Pazura 1 maja 2009 roku stanął na ślubnym kobiercu z Edytą Zając, która jest od aktora młodsza o 26 lat, nikt nie wróżył im świetlanej przyszłości. To właśnie tak duża różnica wieku pomiędzy małżonkami podsycała plotki, na temat tego, że ten związek nie ma przyszłości. Cezary i Edyta na przekór wszystkim pokazali, że jeżeli w grę wchodzi miłość, to wszystko jest możliwe!

Para doczekała się trójki pociech. Amelka urodziła się w 2009 roku, Antek w 2012, a do tego grona w 2018 roku dołączyła najmłodsza pociecha pary, Rita, która jest istnym słodziakiem, co już nie raz mogliśmy zobaczyć, na zdjęciach pary w social-mediach. Przypomnijmy również, że początkowo małżonkowie należeli do grona tych gwiazd, które strzegą prywatności swoich dzieci. Zawsze pokazywali zdjęcia, gdzie Amelia, Antek i Rita stali do obiektywu tyłem. Jakiś czas temu postanowili jednak pokazać twarze swoich dzieci, dzięki czemu teraz możemy zobaczyć najmłodszą z nich w całej okazałości.

Pazura na zdjęciu z najmłodszą córką!

Pazura bardzo chętnie na swoim Instagramie pokazuje zdjęcia swoich najbliższych. Ty razem to właśnie mała Rita jest w centrum uwagi. Jak widzimy na poniższej fotografii, swoim rozbrajającym uśmiechem nawet swojego tatę potrafi sobie owinąć wokół palca:

„Córeczka mnie przystroiła😂 To chyba rzeczywiście mój styl💪🏼”

Jak zauważyli internauci Rita podobna jest do swojej mamy, jednak poczucie humoru na pewno odziedziczyła po swoim tacie:

„Wygląd mamusi, humor tatusia🙂 Mała petarda rośnie 😁😉”

„Ritka jest cudowna 🙂👍🌷🤩😘”

„Gratuluję świetnej rodzinki! Pozdrawiam!!!”

My również musimy przyznać, że uśmiech Rity jest jedyny w swoim rodzaju, obok którego ciężko przejść obojętnie. Bez wątpienia Cezary jeszcze nie raz będzie musiał zagrać taką rolę, jaką wymyśli dla niego jego najmłodsza pociecha!

Też uważacie, że Rita to cała mama?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry