Połącz się z nami

Pazura również zaszczepił się szybciej? Jego żona przerwała milczenie

Pazura również zaszczepił

News

Pazura również zaszczepił się szybciej? Jego żona przerwała milczenie

Nie cichną echa afery szczepionkowej, w której główne role gra wiele znanych polskich gwiazd. Media informowały, że jedną z osób, które mogły się szybciej zaszczepić, jest także Cezary Pazura. Jego żona zabrała głos i wydała w tej sprawie oficjalne oświadczenie. Pazura również zaszczepił się szybciej?

Zobaczcie jak informacje o tym, że Cezary Pazura został zaszczepiony, skomentowała jego żona Edyta.

W sobotę media obiegła sensacyjna informacja o tym, że sporo znanych polskich gwiazd zaszczepiło się na koronawirusa. Jak wiadomo, w pierwszym „etapie 0”, poddawani szczepieniom mieli być głównie medycy, ich rodziny, pracownicy szpitali, farmaceuci itp.

Pierwszy o tym, że został zaszczepiony, poinformował były premier Leszek Miller. Po polityku ruszyła lawina kolejnych znanych nazwisk gwiazd, które zostały zaszczepione. Na jak wyszło, że z możliwości przedwczesnych szczepień skorzystali także m.in. Krystyna Janda, jej były mąż, córka Maria Seweryn, Edward Miszczak czy Wiktor Zborowski. Sprawa w krótkim tempie zbulwersowała opinię publiczną, która głośno zastanawiała się, dlaczego osoby, które nie należały do „grupy 0”, miały pierwszeństwo szczepień przed innymi. Wiele gwiazd tłumaczyło, że propozycja szczepień wypłynęła z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, a oni sami mieli być ambasadorami akcji promującej szczepienia.

View this post on Instagram

A post shared by Krystyna Janda (@tojajanda)

Afera szczepionkowa – wyciekły maile z Fundacji Krystyny Jandy!

Pazura również zaszczepił się szybciej?

Od kilku dni afera szczepionkowa wzbudza ogromne zainteresowanie, ale i kontrowersje. Media informowały, że wśród 18 gwiazd, które zostały zaszczepione szybciej, mógł być także Cezary Pazura. Aktor sam nie komentował tej sprawy, ale głos w końcu zabrała jego żona i menadżerka Edyta Pazura. Na swoim Instagramie w kilku zdaniach wyjaśniła, że jej mąż nie został jeszcze zaszczepiony i czeka na swoją kolej.

„Dzisiaj przez całą niedzielę odpowiadam bardzo szczerze na pytania dziennikarzy, którzy co chwila wydzwaniali. Jak widać nie dotarło…

Cezary Pazura jest ambasadorem oficjalnej akcji informacyjnej #szczepimysię, której organizatorem NIE jest WUM.

Cezary nie został zaszczepiony na COVID-19 i czeka jak każdy obywatel na swoją kolej.

Najbardziej zaskakujące jest to, że tego nadużycia dopuścił się @viva_magazyn z którym współpracowaliśmy kilka tygodni temu przy sesji zdjęciowej. Dalszy komentarz jest zbędny” – napisała Edyta

Zaskoczeni?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry