Połącz się z nami

„Piękni i młodzi” po rozwodzie! Chwalą się nowymi partnerami!

Z życia gwiazd

„Piękni i młodzi” po rozwodzie! Chwalą się nowymi partnerami!

Szalony zespół disco polo „Piękni i młodzi” czyli Dawid i Magdalena Narożni postanowili się rozwieść. Co ciekawsze niezbyt długo żyli w samotności bowiem obydwoje mają już nowych partnerów, których nie ukrywają przed światem! Zobaczcie drugie połówki Dawida i Magdaleny.

Para była jednym z lepiej zapowiadających się zespołów disco polo na polskim rynku muzycznym, na który wkroczyła z wielkim przytupem. Większość z nas kojarzy piosenkę „Ona jest taka cudowna”, która otworzyła im furtkę do show-biznesu. Jednak szybka popularność, bogactwo i zbyt intensywny tryb życia doprowadził się wielkiej katastrofy miłosnej. Para postanowiła przekreślić wspólne lata, drogę do sławy (jak mogłoby się wydawać) oraz rodzinę ( przypominamy – Magda i Dawid mają wspólną córeczkę.) i „Piękni i młodzi” są już po rozwodzie!

Mogłoby się wydawać, że w związku z tym choć na chwile odsapną od miłosnych uniesień, a swoje życie poświęcą na wychowaniu córki czy dalszemu, indywidualnemu rozwojowi. Nic bardziej mylnego! Zarówno jedno, jak i drugie postanowiło nie marnować czasu i znaleźć nową miłość, co bardzo zaskakujące, gdyż od ich głośnego i medialnego rozwodu minął dosłownie miesiąc!

Na profilu Dawida i Magdy co bądź można zobaczyć ich nowych partnerów. Dawid związał się z seksowną, blond pięknością o imieniu Joanna, którą obsypuje prezentami bez okazji:

„Kwiaty bez okazji. Ciekawe, czy nic nie przeskrobał” – podpisała zdjęcie nowa partnerka Dawida.

Natomiast Magdalena nie jest aż tak perfidna w ukazywania swojego partnera. Zdradziła, że ktoś jest obecny w jej życiu, natomiast nie zdradziła tożsamości mężczyzny. Piękna i szalona wstawiła na swój profil zdjęcie, na którym pozuje na tle morza. Za rękę trzyma ją wytatuowany mężczyzna. Gdy jedna z internautek zapytała, czy jest to ręka męża odpowiedziała:

„Tak być może przyszłego” – odpowiedziała kobieta.

Mamy również dobre wieści dla najwierniejszych fanów „Pięknych i Młodych”. Jak donosi „jastrzabpost” byli małżonkowie w dalszym ciągu zapewnią swoim fanom szaleństwo na koncertach!

Życzymy „Pięknym i Młodym” powodzenia na nowym etapie życia.


1 komentarz

1 komentarz

  1. Lysy

    6 sierpnia 2019 w 11:54

    Te disco polo to przeciez jedna wielka rodzina tam kazdy z kazdym pies ich je…l ale poco to pokazywać w mediach publicznie zygac sie chce od tych dewiantow i patoli

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry