Piękny gest Lewandowskiego. Zrobił to przed meczem z Łotwą

22 listopada 2023
Przez: : B.Z

Piękny gest Lewandowskiego. Kapitan reprezentacji Polski w ostatnich tygodniach nie miał zbyt dobrego czasu. Chodzi przede wszystkim o jego formę sportową oraz o wyniki osiągane w klubie i w reprezentacji. Gdyby tego było mało, pojawiły się doniesienia związane z potencjalnymi konfliktami w FC Barcelonie z udziałem Polaka (między innymi głośna sprawa, gdy Lewandowski nie podał ręki młodszemu koledze z zespołu). Przed meczem Polski z Łotwą miał miejsce jednak moment, który ociepla wizerunek gwiazdora. Szczegóły poniżej.

Piękny gest Lewandowskiego. Zrobił to przed meczem z Łotwą

Robert Lewandowski w ostatnim czasie był na językach nie tylko polskich, ale też zagranicznych dziennikarzy oraz kibiców piłkarskich. Bynajmniej jednak tego powodem była jego świetna forma, prezentowana na boiskach piłkarskich – a wręcz przeciwnie. Lewandowski nie miał ostatnio dobrego czasu. Najpierw nabawił się nieprzyjemnej kontuzji w meczu Ligi Mistrzów. Po powrocie nie mógł znaleźć optymalnej formy. FC Barcelona przegrała prestiżowe spotkanie z Realem Madryt.

Później, gdy gole Lewandowskiego w końcu dały ważne punkty jego zespołowi – wybuchła afera po tym, jak w tym samym spotkaniu popularny “RL9” nawrzeszczał na młodego zawodnika Barcelony i nie podał mu ręki. Na tym jednak zła prasa “Lewego” się nie kończyła…

ZOBACZ TAKŻE: Krzysztof Jackowski wziął na tapetę Szymona Hołownię. Jasnowidz wieszczy poważny kryzys

Brak awansu na Euro, a teraz to… znowu głośno o Robercie Lewandowskim

Kolejnym sportowym niepowodzeniem gwiazdora FC Barcelony bez wątpienia był fakt, że reprezentacja Polski nie uzyskała bezpośredniej kwalifikacji na przyszłoroczne Mistrzostwa Europy w Niemczech. Trzeba to traktować jako wielką porażkę, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że wylądowaliśmy w jednej z najsłabszych grup eliminacyjnych, jakie można sobie tylko wyobrazić.

Po towarzyskim meczu z Łotwą wizerunek Roberta Lewandowskiego uległ jednak pewnemu ociepleniu. Co prawda Polska wygrała, a Lewandowski strzelił gola – jednak więcej niż o samym meczu mówi się o tym, co miało miejsce tuż przed jego rozpoczęciem. Mianowicie, kamery i fotoreporterzy dostrzegli istotny gest kapitana polskiej kadry.

Jak dobrze wiadomo, piłkarzy przed meczami reprezentacji na murawę wyprowadzają dzieci. We wtorkowy wieczór w Warszawie było naprawdę zimno, a Lewandowski dostrzegł, że wyprowadzająca go dziewczynka, bardzo mocno zmarzła. Kapitan naszej reprezentacji nie zastanawiał się długo i oddał dziecku swoją bluzę. Wszystko można zobaczyć poniżej:

źródło: Twitter – Kanał Sportowy; foto: Twitter

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej