Pierścionek zaręczynowy Joanny Opozdy robi wrażenie! Antek Królikowski ma gest!

31 lipca 2021
Przez: : M.J

Media od jakiegoś czasu donoszą o ślubie Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Choć para jak do tej pory nie potwierdziła tych doniesień, to w sieci krąży ślubne zaproszenie na uroczystość weselną aktorskiej pary. Ostatnio na InstaStories Joanny pojawiły się nagrania, na których możemy zobaczyć pierścionek zaręczynowy, który dostała od ukochanego. Jak się prezentuje? Zobaczcie!

Asia Opozda i Antek Królikowski

Joanna i Antek pomimo tego, że znają się od wielu lat, to prawdziwe uczucie w ich relacji pojawiło się dopiero rok temu. Informacja na temat związku aktorskiej pary rozgrzała media. Zakochani nie szczędzili wówczas pokazywania wspólnych fotek, czy pozowania razem na ściankach.

https://www.instagram.com/p/CHQcsaArnd8/

Nie da się ukryć, że wielkim zaskoczeniem okazał się wpis aktorki, w którym ogłosiła koniec związku z Królikowskim. Nie minęło zbyt wiele czasu, a w mediach ponownie zaczęły pojawiać się informacje, że Antek i Asia wrócili do siebie. Wówczas z profilu aktorki zniknął również post o rozstaniu. Nie tak dawno ponownie para podgrzała atmosferę wokół swojego związku, bo do mediów wypłynęła informacja o ślubie aktorskiej pary. Antek potwierdził informację o zaręczynach nazywając Asię swoją narzeczoną, o czym przeczytacie poniżej.

Zobacz także: Antek potwierdza zaręczyny Joanną Opozdą.

Jak w takim razie prezentuje się pierścionek zaręczynowy aktorki? Zobaczcie poniżej!

Joanna Opozda pokazała pierścionek zaręczynowy

Nie dawno na InstaStories Joanny pojawił sie kadr, na którym mogliśmy zobaczyć piękny, co najmniej półkaratowy brylant na palcu. Jak donoszą niektóre portale pierścionek oraz obrączka, które widzimy na poniższym zdjęciu pochodzą od Tiffany’ego. Cały zestaw prezentuje się imponująco i robi wrażenie.

Joanna Opozda
Joanna Opozda i Antek Królikowski są narzeczeństwem.

Jak również donoszą media, ceremonia ślubna Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego ma odbyć się już w sierpniu. Choć cała uroczystość trzymana jest w tajemnicy, to mamy nadzieję, że aktorzy podzielą się ślubnymi fotkami ze swoimi fanami. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Antkowi i Asi wszystkiego, co najlepsze!

Jak podoba Wam się pierścionek na palcu aktorki? Musicie przyznać, że Antek ma gest.

Źródło: Instagram Joanny Opozdy

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej