Mała Ania pokazała pierwsze wspólne zdjęcie z synkiem! Ten widok chwyta za serca

1 stycznia 2022
Przez: : J.J

Ania Sowińska, którą kojarzyć możecie pod pseudonimem Mała z programu Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy w sylwestrową noc powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Jeszcze tego samego dnia Ania podzieliła się z internautami pierwszym zdjęciem z synkiem. Musicie je zobaczyć!

Ciąża Małej Ani

Mała Ania znana jest z kontrowersyjnego reality-show Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy. Choć jej przygoda przed kamerami zakończyła się już pewien czas temu Mała wciaż pozostaje na językach wielu ludzi, którzy chętnie doglądają jej profilu w mediach społecznościowych.

Rok 2021 był dla Ani przełomowy. To właśnie wtedy poślubiła swojego ukochanego – Artura Sowińskiego. Tuż po ślubie Mała ogłosiła również, że wraz z Arturem spodziewa się dziecka. Od tej pory byliśmy świadkami zdjęć i nagrań, które umieszczała na swoim Instagramie a dzięki którym pokazywała jak przygotowuje się do przyjścia na świat swojej pociechy i zdradzała wiele szczegółów na temat swojego pierwszego dziecka.

Jeszcze przed porodem dowiedzieliśmy się, że Ania i Artur będą mieli synka, którego nazwą Natan. Chłopiec miał przyjść na świat w okolicach wigilii.

Zobacz także: Ciążowa sesja Małej Ani

Mała Ania – szczęśliwe rozwiązanie

Pociecha Ani nie spieszyła się z przyjściem na świat. W sylwestrową noc chłopiec zrobił niespodziankę swoim rodzicom. Mała urodziła o 00:35 a dumny tato pochwalił się pierwszym zdjęciem swojej pociechy.

Zobacz także: Mała Ania z Warsaw Shore urodziła!

Jeszcze tego samego dnia, Mała Ania podzieliła się z internautami pierwszym zdjęciem z synkiem.

“Ten Pan skradł moje serce” – napisała wyraźnie wzruszona

Ania Aleksandrzak z synkiem
Mała Ania z synkiem

Raz jeszcze życzymy szczęśliwym rodzicom i maluszkowi dużo zdrówka i spokoju w tym wyjątkowym dla nich czasie.

Źródło: Instagram Małej Ani

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz