Połącz się z nami

Pierwsze Rajskie Rozdanie. Niespodziewany zwrot akcji. Kto opuścił hotel?

pierwsze rajskie rozdanie

Rozrywka

Pierwsze Rajskie Rozdanie. Niespodziewany zwrot akcji. Kto opuścił hotel?

Za widzami reality- show „Hotel Paradise” pierwsze rajskie rozdanie. Tuż przed ostatecznym wyborem mieszkańcy hotelu stanęli przed trudnym wyzwaniem, jakim była Rajska Wyrocznia. Kto musiał pożegnać się z programem?

W trzecim sezonie „Hotel Paradise” mieszkańcy rajskiego hotelu pierwszy raz w historii polskiej edycji reality-show uczestniczą w Rajskiej Wyroczni, podczas której prowadząca program Klaudia El Dursi odpowiada na niewygodne pytania uczestników odnośnie pozostałych mieszkańców rajskiego hotelu.

Od tygodnia na antenie TVN7 widzowie oglądać mogą odcinki najnowszego sezonu „Hotel Paradise”. Nowi uczestnicy reality-show zamieszkali w rajskim hotelu na Zanzibarze, gdzie zaciekle walczą o zwycięstwo.

Już pierwszego dnia pobytu w hotelu uczestnicy „Hotel Paradise” połączeni zostali w pary. Bogusia zameldowała się w pokoju hotelowym z Simonem, Kornelia została partnerką Krystiana, Basia sparowana została z Dawidem, natomiast Luiza z Marcinem. Pierwszą singielką w „Hotelu Paradise” była Ola, jednak nie trwało to długo. Następnego dnia dziewczyna rozbiła związek Kornelii oraz jej wybranka i została nową partnerką Krystiana.

Kornelia również długo nie była sama, gdyż w kolejnych dniach w hotelu pojawili się nowi uczestnicy – Krzysztof oraz Sebastian. Podczas Puszki Pandory Krystian musiał dokonać wyboru i zdecydował, że nowym partnerem chwilowo osamotnionej Kornelii został Krzysztof.

Pierwsze Rajskie Rozdanie

Jak wiadomo, związki uczestników w „Hotelu Paradise” zmieniają się jak w kalejdoskopie. Nikt nie może być pewny, że podczas Rajskiego Rozdania zostanie wybrany. Jak wiadomo osoba, która nie będzie miała pary, będzie musiała opuścić rajski hotel i pożegnać się programem.

W tym tygodniu wybór należał do mężczyzn. Tuż przed Rajskim Rozdaniem w „Hotelu Paradise” pojawiła się Klaudia El Dursi i uczestnicy reality-show wzięli udział w nowym elemencie programu – Rajskiej Wyroczni. Mieszkańcy rajskiego hotelu mogli zadać prowadzącej jedno pytanie, które dotyczyło wydarzeń mających miejsce w hotelu.

Podczas Rajskiego Rozdania nie brakowało elementów zaskoczenia. Simon wybrał Bogusię, natomiast ogromnym zaskoczeniem dla pozostałych mieszkańców było to, że Krystian stanął obok Basi. Sebastian wybrał Luizę, Krzysztof – Kornelię, a Dawid – Olę. Ostatnim mężczyzną, który musiał dokonać wyboru, był Marcin, który stanął obok Kornelii. Ta postanowiła, że kolejny tydzień spędzi u boku Marcina. Tym samym Krzysztof jako pierwszy musiał wymeldować się z „Hotelu Paradise” i opuścić program.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry