Piosenkę do filmu o Annie Przybylskiej stworzył jej przyjaciel! To znany artysta!

18 sierpnia 2022
Przez: : KS

Okazuje się, że piosenkę do filmu o Annie Przybylskiej, który swoją premierę będzie miał już jesienią 2022 roku nagrał artysta, który osobiście znał aktorkę. Co więcej, w jednej z produkcji grali nawet parę! Trzeba przyznać, że to mocno chwyta za serce!

Film o Annie Przybylskiej

Już jakiś czas temu, oficjalnie potwierdzono, że powstał film o aktorce – Annie Przybylskiej, która zmarła w młodym wieku po przegranej chorobie z nowotworem. Produkcja upamiętniająca jedną z najbardziej lubianych gwiazd powstała pod nadzorem TVP.

Premiera filmu Ania, jest zaplanowana na 7 października, jednakże, najbliżsi aktorki, w tym jej wieloletni partner Jarosław Bieniuk oraz córka ich córka Oliwia. Do produkcji odniosła się również mama Przybylskiej. Kobieta nie kryła wzruszenia, a także zdradziła, iż jej zdaniem film ukazuje jej ukochaną córkę w taką, jaka naprawdę była.

W filmie upamiętniającym Annę Przybylską miała okazję wspominać ją nie tylko rodzina, ale także przyjaciele. Także ci, których poznała podczas prac na planach filmowych, między innymi Andrzej Piaseczny.

Anna Przybylska i Andrzej Piaseczny
Ania Przybylska i Andrzej Piaseczny na panie Złotopolskich

Zobacz także: Powstał film o Annie Przybylskiej

Andrzej Piaseczny nagrał piosenkę do filmu o Annie Przybylskiej

Andrzej Piaseczny miał okazję zawodowo spotkać się z Anią Przybylską na planie serialu Złotopolscy. Bohaterowie, w których się wcielali mieli nawet romans. Ta znajomość przeniosła się również poza kamery.

Już oficjalnie wiadomo, że to właśnie Piaseczny nagrał piosenkę, która pojawi się w filmie o Annie Przybylskiej. Artysta w swoich social mediach zamieścił zapowiedź utworu i klipu. Pod nią internauci mieli okazję wyrazić swoje zdanie. Zdecydowanej większości z nich ten pomysł przypadł do gustu.

„Właściwy człowiek śpiewa tę piosenkę”

„Nie możemy się doczekać.”

Czekacie na film, który jest upamiętnieniem Anny Przybylskiej? Wybieracie się na niego do kina?

źródło: Instagram Andrzeja Piasecznego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej