Piotr Cyrwus: [wiek, filmy, żona, Instagram]

7 lutego 2020
Przez: : KS

Piotr Cyrwus to aktor, który już od wielu lat występuje w polskich produkcjach filmowych, jak i telewizyjnych. Jesteśmy przekonani, że nikomu nie trzeba go przedstawiać, jednakże postanowiliśmy zebrać najważniejsze fakty na temat jego kariery i życia prywatnego.

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Post udostępniony przez Piotr Cyrwus (@piotr.cyrwus.official)

Piotr Cyrwus: wiek

Aktor ma 60 lat. Na świat przyszedł 20 czerwca 1961 roku w Nowym Targu. Ukończył studia aktorskie na Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Od tamtego czasu grywał na deskach wielu teatrów. Między innymi były to Teatr Polski w Warszawie oraz Teatr Stary w Krakowie.

Piotr Cyrwus: filmy

Mężczyzna przez wiele lat wcielał się w Ryśka Lubicza w serialu Klan. To właśnie ta postać przyniosła mu bardzo dużą rozpoznawalność. Jednakże, na swoim koncie ma także role w innych produkcjach. Na przykład w Panu Tadeuszu, Fanatyku, Legionach oraz Gotowi na wszystko. Exterminator. Z jego udziałem powstają również produkcje, które swoją premierę będą miały już niebawem. Aktor zagrał w filmie Sala samobójców. Hejter. W kinach będziemy mogli zobaczyć go już w tym roku.

Cyrwus zagrał także w jednym z najbardziej oczekiwanych filmów w 2020 roku. W lesie dziś nie zaśnie nikt to polski horror opowiadający o grupie nastolatków, którym grozi śmiertelne niebezpieczeństwo, pojawi się w kinach już 13 marca. Oprócz niego, w produkcji wystąpili także m.in. Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska oraz Mirosław Zbrojewicz.

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Post udostępniony przez(@piotr.cyrwus.official)

Piotr Cyrwus: żona

Żoną aktora jest Maja Barełkowska. Ona również pracuje w branży filmowej i ukończyła szkołę filmową. Co ciekawe, oprócz tego, jest także absolwentka europeistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Para poznała się jeszcze na studiach i niedługo zwlekali ze ślubem, ponieważ wzięli go jeszcze podczas ich trwania. Doczekali się trójki dzieci: Mateusza, Łukasza i Anny Marii.

Zobacz także: Córka Piotra Cyrwusa o alkoholizmie.

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Post udostępniony przez  (@piotr.cyrwus.official)

Piotr Cyrwus: Instagram

>

Jego profil na Instagramie znajdziemy pod nazwą @piotr.cyrwus.official. Mężczyzna na bieżąco dodaje tam zdjęcia i relacje. Najwięcej z nich pochodzi oczywiście ze spektakli i planów zdjęciowych.

źródło: Instagram Piotra Cyrwusa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz