Piotr Czubkowski: [wiek, zawód, Farma 2, Instagram]

31 grudnia 2022
Przez: : M.J

Piotr Czubkowski jest kolejnym uczestnikiem, który zamieszka na farmie i będzie walczył przez kilkanaście tygodni o tytuł Super Farmera i 100 tysięcy złotych. Czy to właśnie on ma te cechy, które pozwolą mu wyeliminować pozostałych uczestników? Sprawdźmy, co wiadomo na jego temat.

Piotr Czubkowski: wiek

Piotrek ma 26 lat i przyjechał na farmę z Warszawy. Warto dodać, że na udział w programie zdecydował się wraz ze swoim bratem bliźniakiem. Piotr i Paweł, choć są niemal identyczni, to jak obydwoje twierdzą, znacznie różnią się charakterem. Piotr jest energiczny i żywiołowy. Jak również twierdzi 26-latek, z rodziną wychodzi się dobrze tylko na zdjęciach.

Piotr Czubkowski: zawód

26-latek tak samo, jak jego brat bliźniak jest trenerem personalnym oraz trenerem boksu. Sport to jego największa pasja, jednak gdyby nie mógł robić tego, co teraz, to zająłby się filozofią. Jest miłośnikiem dobrej kawy, bez której nie potrafi wyobrazić sobie poranka. Każdy dzień zaczyna od medytacji, która pozwala mu zebrać myśli i nabrać pozytywnego nastawienia.

Piotr Czubkowski: Farma 2

Piotr zamieszka na farmie wraz z siedmioma innymi uczestnikami. Codzienne obowiązki na gospodarstwie będą zmorą jego mieszkańców, a jeśli dodamy do tego rywalizację, to na pewno emocje będą gwarantowane. Czy to właśnie Piotrek zdoła pokonać resztę swoich rywali i zdobyć tytuł Super Farmera?

ZOBACZ TAKŻE: “Farma 2”: Jak wygląda nowa Farma? Gdzie zamieszkają uczestnicy 2. edycji programu?! [ZDJĘCIA]

O tym przekonamy się już niebawem. Druga edycja Farmy startuje 2 stycznia 2023 roku o godzinie 20:00 na antenie stacji Polsat.

Piotr Czubkowski: Instagram

Piotrek prowadzi swój profil w mediach społecznościowych wraz ze swoim bratem bliźniakiem. Znajdziecie ich pod nazwą #bracia_czubkowscy. Zarówno Piotr jak i Paweł chętnie zamieszczają tam wspólne zdjęcia, którymi zdecydowanie motywują swoich obserwatorów. Nie mamy również wątpliwości, że po udziale w programie Farma, liczba ich followersów poszybuje w górę.

Źródło: polsta.pl / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej