Połącz się z nami

Piotr Gessler: [wiek, Lara Gessler, żona, restauracja]

Piotr Gessler

Opisy gwiazd

Piotr Gessler: [wiek, Lara Gessler, żona, restauracja]

Piotr Gessler był znanym restauratorem, a także drugim mężem Magdy Gessler, która popularność zyskała między innymi, dzięki występom w Kuchennych rewolucjach. Niestety, mężczyzna niedawno zmarł, o czym poinformowała jego najbliższa rodzina. Sprawdźmy, kim był i co wiadomo o jego życiu zawodowym oraz prywatnym.

Piotr Gessler: wiek

W sieci można dotrzeć do informacji, że mężczyzna urodził się w 1958 roku, a więc w chwili śmierci miał 63 lata. Wychowywał się z trzy lata starszym bratem Adamem, natomiast ich ojciec był związany z polityką, a matka zajmowała się malarstwem.

Gessler był absolwentem Szkoły Handlowej w Warszawie, a także studentem Uniwersytetu Warszawskiego. Jednakże, swoje życie związał z branżą restauratorską. Nie należał do grona osób zainteresowanych medialnym szumem wokół swojej osoby. Zdecydowanie wolał skupić się na rozwoju zawodowym.

Piotr Gessler zmarł w nocy z 26 na 27 sierpnia. Śmierć mężczyzny była niespodziewana, a jej przyczynę ujawniono dopiero po kilku dniach.

Zobacz także: Jaka była przyczyna śmierci Piotra Gesslera?

Piotr Gessler: żona

Okazuje się, że Magda Gessler nie była pierwszą żoną znanego restauratora, który przez lata pracował nad dobrą sławą swojego nazwiska. Kiedy mężczyzna poznał się z gwiazdą Kuchennych rewolucji, był jeszcze w związku z pierwszą żoną Martą.

Z uwagi na uczucie, jakie połączyło Piotra i Magdę, restaurator zdecydował się rozstać z ówczesną żoną, co nie do końca odpowiadało jego najbliższym.  W 1989 roku na świecie pojawiła się ich córka Aleksandra Lara Gessler.

Córka Magdy i Piotra Gesslerów była ich jednym wspólnym dzieckiem. Kobieta po śmierci ojca wyznała, że był jej pierwszym prawdziwym przyjacielem i wiele mu zawdzięcza w swoim dorosłym życiu. To on wychowywał ją po rozwodzie rodziców, który miał miejsce 1998 roku.

Mimo, iż drogi Piotra i Magdy się rozeszły, pozostali w przyjacielskich relacjach.  

Lara Gessler Piotr Gessler
Lara Gessler jest córką Piotra i Magdy.

Piotr Gessler: dzieci

Okazuje się, że Lara Gessler nie była jedynym dzieckiem ówczesnego właściciela restauracji U Fukiera. Mianowicie, mężczyzna z pierwszego małżeństwa miał syna Mikołaja. Niestety, na jego temat wiadomo niewiele więcej.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry