Zmarł Piotr Gessler – co było przyczyną śmierci?

27 sierpnia 2021
Przez: : MC

Piotr Gessler zmarł nagle w wieku 63 lat. Pogrążeni w smutku i żałobie bliscy pożegnali Piotra w najpiękniejszych słowach. Co było powodem tak niespodziewanej śmierci?

Kilka słów o Piotrze

Piotr Gessler przyszedł na świat w 1958 roku. Pochodził z rodziny znanych restauratorów. Ukończył Szkołę Handlową, a następnie poszedł w ślady swoich bliskich. To właśnie on otworzył Magdzie Gessler wrota do gastronomii, których dziś jest królową. Piotr był ojcem dwójki dzieci – Mikołaja, którego miał ze swoją pierwszą żoną Martą i Larę, której mamą jest właśnie Magda Gessler.

Magdę i Piotra połączyła miłość od pierwszego wejrzenia. Pobrali się w latach 80., kiedy Magda po śmierci swojego pierwszego męża wróciła z Madrytu do Polski. Tadeusz, syn Magdy, miał wówczas 5 lat. Mimo, że ojciec Piotra niekoniecznie akceptowali związek z Magdą, ostatecznie do ślubu doszło. Ich małżeństwo jednak nie przetrwało, a z mediów dowiadujemy się, że powodem rozwodu miał być romans Magdy z pewnym kelnerem. Mimo tych wydarzeń, para nawet po rozwodzie utrzymywała kontakt i przyjaźniła się.

Piotr i Lara Gessler

Zobacz także: Magda Gessler i Tadeusz Muller żegnają Piotra

Piotr Gessler nie żyje

27 sierpnia do mediów dotarła smutna informacja. Lara Gessler jako pierwsza poinformowała, że jej ojciec nie żyje.

„Dziś w nocy odszedł mój pierwszy, najlepszy przyjaciel. Moja najwyższa instancja we wszystkich dylematach. Mój spokój, miłość, dom. Kocham Cię tak bardzo mocno. Do zobaczenia Tato” – napisała w poście Lara, dołączając zdjęcia ze swoim ojcem.

Restaurator zmarł nagle i niespodziewanie, w wieku 63 lat. Informacja ta wstrząsnęła całą Polską. Na ten moment nie podano do informacji publicznej przyczyny śmierci. Jeśli tylko dowiemy o się powodzie śmierci, artykuł ten zostanie jak najszybciej zaktualizowany.

Rodzinie i najbliższym Piotra składamy najszczersze kondolencje.

źródło: Instagram Lary Gessler, Tadeusza Mullera, Kozaczka

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej