Piotr Grabarczyk: [Grabari, kariera, wiek, partner, Instagram]

7 grudnia 2021
Przez: : KS

Piotr Grabarczyk w sieci jest znany także jako Grabari. To popularny dziennikarz, który karierę robi nie tylko w Polsce, ale także zagranicą. Do tej pory miał okazję prowadzić wywiady z rodzimymi oraz światowymi gwiazdami. Sprawdźmy, co o nim wiadomo!

Piotr Grabarczyk: wiek

Z social mediów Piotra możemy dowiedzieć się, że w 2021 roku skończył 32 lata. Mimo, że większość życia spędził w Polsce, zdecydował się przeprowadzić do Barcelony. Wszystko w związku z tym, że nie zgadza się z polityką państwa, a także rządami i homofobicznymi hasłami.

Grabari od lat aktywnie udzielał się w walce o prawa osób LGBT. Chcąc żyć na równie z pozostałymi ludźmi, wraz z partnerem wybrali Hiszpanię na swój dom. W jednym z wywiadów opowiedział, że w wyjeździe pomógł im znajomy, który umożliwił im wynajęcie mieszkania.

Grabari kariera
Grabari

Zobacz także: Co wiemy o Maffashion?

Piotr Grabarczyk: kariera

Grabari jest nie tylko dziennikarzem, ale także blogerem. Należy do grona znanych osób, które aktywnie udzielają się w social mediach. W swoim zawodzie odnajduje się doskonale, ponieważ lubi mieć kontakt z ludźmi. Między innymi, miał okazję współpracować z gwiazdami hitowego serialu Dom z papieru, Beatą Kozidrak oraz aktorami z serialu Sex education.

Oprócz tego, Grabarczyk prowadzi własny podcast. W kolejnych odcinkach porusza tematy miłości bez granic, ograniczeń, z którymi borykają się osoby LGBT oraz związków.

Piotr Grabarczyk: partner

Okazuje się, że partner Grabariego także udziela się na jego podcastach. Wygląda na to, że wyjazd do Hiszpanii bardzo im służy i razem wiodą szczęśliwe życie. Ich wspólne zdjęcia możemy znaleźć w social mediach dziennikarza.

Piotr Grabarczyk: Instagram

Grabari prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @grabari.pl. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam już ponad 31,5 tysiąca użytkowników. Często publikuje tam zdjęcia oraz dzieli się nowymi projektami, nad którymi pracuje.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej