Połącz się z nami

Piotr Kraśko broni Kingę Rusin po jej wpadce w „Dzień Dobry TVN”!

News

Piotr Kraśko broni Kingę Rusin po jej wpadce w „Dzień Dobry TVN”!

W jednym z ostatnich odcinków programu „DDTVN”, prowadząca program, Kinga Rusin zaliczyła niemałą wpadkę. Jedyne co nasuwa się na myśl to brak jej przygotowania, a gość programu, czyli Natalia Kukulska była nieco zdziwiona. Teraz w obronie swojej koleżanki stanął Piotr Kraśko! Co powiedział? Zobaczcie!

Parę dni temu pisaliśmy o wpadce, która przydarzyła się Kindze Rusin, podczas prowadzenia programu śniadaniowego na żywo. Przypomnijmy, że jej i Piotra Kraśko gościem była piosenkarka, Natalia Kukulska. Kinga, w programie próbowała nawiązać do katastrofy lotniczej, w której zginęła mama Natalii, Anna Jantar. Niestety popełniła wielką gafę, myląc miejsca katastrofy. Samolot, w którym zginęła Jantar, rozbił się niedaleko Okęcia, a nie jak powiedziała Rusin, w Lesie Kabackim.

„Pojechałaś po raz pierwszy od 39 las na miejsce katastrofy do Lasu Kabackiego i powiedziałaś takie słowa: Czy jest sens wracać do dramatycznych szczegółów i otwierać ranę. Sensem jest jedynie ocalić od zapomnienia”– stwierdziła Rusin.

Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj- LINK.

Po programie do całej sytuacji odniósł się Piotr Kraśko, który również jest jednym z prowadzących „DDTVN”. Zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie z Kingą Rusin i Magdaleną Adamowicz, żona zmarłego prezydenta Gdańska, a w komentarzu napisał:

„Magdalenie Adamowicz i nam wszystkim życzę, by spełniło się jej marzenie o świecie bez nienawiści, a co do mojej telewizyjnej siostry Kingi Rusin, każdemu z nas zdarza się pomylić, jej naprawdę wyjątkowo rzadko. Jest jedną z najlepiej przygotowanych do pracy osób, jakie znam. Imaginował there is no hate. love and peace”– napisał pod fotografią.

W komentarzach nie zabrakło osób podzielających jego zdanie, chociaż jak wiadomo, pojawiło się parę głosów krytyki, w których internauci zarzucają Kindze, brak dystansu i notoryczne pomyłki.

Nie jest to faktycznie pierwsza wpadka dziennikarki, natomiast my również podzielamy zdanie niektórych, że „Nie myli się ten, kto nic nie robi”!

A Wy, jakie macie zdanie na ten temat? 

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry