Piotr Kupicha: [wiek, kariera, Feel, żona, Instagram]

20 grudnia 2021
Przez: : KS

Piotr Kupicha to polski wokalista, który dużą popularność zdobył dzięki zespołowi Feel. Jego kariera w polskiej branży muzycznej trwa już od wielu lat. Artysta może pochwalić się naprawdę liczną grupą fanów. Sprawdźmy, co wiadomo o jego dorobku artystycznym, ale także życiu prywatnym!

Piotr Kupicha: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że artysta urodził się 16 marca 1979 roku. W związku z tym, na chwilę obecną ma 42 lata. Wiadomo także, że pochodzi z Katowic. Ukończył szkołę Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe. Już jako nastolatek zaczął uczyć się gry na gitarze klasycznej.

Jest nie tylko wokalistą i gitarzystą, ale także kompozytorem i autorem tekstów. Nie da się ukryć, że przez kilka lat uchodził za jednego z najbardziej popularnych muzyków występujących na polskiej estradzie.

Zobacz także: Co wiemy o Franciszku Baranowski, który wygrał Szansę na sukces?

Piotr Kupicha: kariera

Kupicha swoją przygodę z zespołem Feel zaczął w 2005 roku. Niedługo później, zaczęło być o nim naprawdę głośno w całym kraju. Za ich największy hit należy na pewno uznać A gdy jest już ciemno, który cieszył się ogromną popularnością. Grupa szybko zdobyła sympatię słuchaczy. Ponadto,  często pojawiała się na koncertach i festiwalach transmitowanych w telewizji.

Sam lider zespołu występował także w kilku programach telewizyjnych. Telewidzowie mieli okazję oglądać go w roli trenera w Bitwie na głosy. Co ciekawe, swoją drużynę doprowadził do zwycięstwa.

Piotr Kupicha Feel
Występ Piotra Kupichy

Piotr Kupicha: żona

Pierwsze małżeństwo artysty, które zakończyło się rozwodem po kilkunastu latach związku. Para doczekała się jednak dwójki dzieci. Niedługo po rozstaniu, Kupicha związał się z Eweliną Sienicką. Na ślub zdecydowali się w 2018 roku. W tamtym czasie, ich córka miała 4 lata.

Piotr Kupicha: Instagram

Profil wokalisty zespołu Feel na Instagramie możemy znaleźć pod nazwą @piotr_kupicha_feel. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 4,5 tysiąca użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej