Piotr Stramowski ujawnił powód rozstania z Kasią Warnke. Nawiązał do zdrady…

31 stycznia 2023
Przez: : M.S.

Aktor szczerze opowiedział o rozstaniu z Kasią Warnke i nawiązał do zdrady. Co doprowadziło do rozstania jednej z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie?

Rozstanie Kasi Warnke i Piotra Stramowskiego

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski byli parą przez 8 lat. Ich związek początkowo wzbudzał kontrowersje ze względu na różnicę wieku pomiędzy aktorami. Z czasem jednak para udowodniła, że nie ma to żadnego znaczenia. Kasia i Piotr sformalizowali swój związek, a także zostali rodzicami cudownej Helenki.

Niestety, w październiku Warnke i Stramowski, we wspólnym oświadczeniu na swoich Instagramach, poinformowali o rozstaniu:

Z przykrością pragniemy poinformować, że wspólnie podjęliśmy decyzje o rozstaniu. Była to decyzja trudna, lecz konieczna, aby każdy z nas na nowo mógł budować swoje życie. W trosce o dobro naszej Córki, która jest dla nas najważniejszym priorytetem, prosimy o poszanowanie naszej prywatności. Jednocześnie informujemy, że jest to nasz jedyny komentarz w tej sprawie

Po rozstaniu z Warnke, Stramowski dość szybko wszedł w kolejny związek. Media od jakiegoś czasu spekulowały o tym, że serce aktora zdobyła piękna blondynka. W sieci pojawiło się sporo komentarzy i spekulacji na temat powodu rozstania pary.

Piotr Stramowski, Katarzyna Warnke, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Na aktora wylało się sporo hejtu, wtedy w obronie byłego partnera stanęła Warnke, która w jeden ze swoich wypowiedzi odniosła się do nowego związku Piotra. Poprosiła, aby nie obrażać Stramowskiego i jego nowej ukochanej, gdyż obelgi uderzają także w nią oraz córeczkę. Stramowski po raz pierwszy pojawił się publicznie z nową partnerką przy okazji premiery filmu Pokusa.

ZOBACZ TAKŻE: Piotr Stramowski z nową dziewczyną

Stramowski o rozstaniu z Warnke

W rozmowie z Łukaszem Knapem, Stramowski odniósł się do rozstania z Warnke. Podkreślił, że chociaż rozpad rodziny jest traumatycznym przeżyciem to udało się byłym partnerom wypracować schemat. Dodał także, że decyzja o rozstaniu była obopólna:

Rozpad rodziny jest czymś traumatycznym i jest to proces, który po prostu trzeba przejść. W życiu tego nie chciałem i nie zakładałem, ale to się wydarzyło. Plusem jest to, że mamy z Kasią świetne relacje i najważniejsze dla nas jest dobro dziecka. Uważam, że udało nam się wyjść poza schematy. I naprawdę nasze rozstanie jest obopólną decyzją

Stramowski wyznał, że kryzys w związku z Warnke trwał już dwa lata, a ich rozstanie nie ma nic wspólnego ze zdradą:

To nie tak, że ktoś coś zrobił, ktoś kogoś zdradził, ktoś kogoś miał wcześniej. Nie. Tutaj sytuacja wygląda tak, że po prostu coś się wyczerpało. Walczyliśmy dwa lat 

Atmosfera pomiędzy byłymi partnerami jest już oczyszczona:

Chyba jesteśmy zbyt mądrzy, abyśmy mieli drzeć koty. Bo nie mamy powodu, aby mieć do siebie pretensje. Wszystko, co mieliśmy, to już do siebie wykrzyczeliśmy, ale w końcu stwierdziliśmy, że ani Kasia nie chciała źle dla mnie, ani ja dla niej. A to, że krzywdziliśmy siebie w jakichś sytuacjach życiowych, to jest inna kwestia i dlatego też się rozstaliśmy 

Nie da się ukryć, że Kasia Warnke i Piotr Stramowski to jedna z nielicznych par w polskim show-biznesie, które rozstały się z taką klasą!

Źródło:

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej