Piotr Szczurek: [wiek, czym się zajmuje?, Love Island, Fame MMA, Instagram]

27 lutego 2021
Przez: : KS

Piotr Szczurek to jeden z uczestników trzeciej edycji programu ,,Love Island. Wyspa miłości’’, którego telewidzowie poznają już podczas emisji pierwszego odcinka. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jego temat, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Piotr Szczurek wiek

W oficjalnej aplikacji ,,Love Island. Wyspa miłości’’ znajdziemy informacje, że Piotr na chwilę obecna będzie prawdopodobnie najstarszym z uczestników programu. Otóż, okazuje się, że ma 35 lat. To wysoki wysportowany brunet, który niewątpliwie wpadnie w oko niejednej z wyspiarek, a także telewidzek. W skali od 1 do 10, nieskromnie przyznaje sobie najwyższą notę. Twierdzi, że żyje tak, aby być jak najlepszą wersją siebie. Nie lubi ponosić porażek, a każdą z nich traktuje jak lekcję. Oprócz wysportowanej sylwetki, uwagę przyciągają także liczne tatuaże na jego ciele.

Piotr Szczurek czym się zajmuje?

Patrząc na nienaganną sylwetkę Piotra, niewątpliwie nikogo nie zdziwi fakt, że jest on trenerem personalnym. Praca w tym zawodzie jest także jego największą pasją. Ponadto, jego podopieczni mogą liczyć także na dobranie odpowiedniej diety. Oprócz tego, mężczyzna interesuje się także mieszanymi sztukami walki, motocyklami oraz dobrymi filmami. Co ciekawe, zdradził również, że w przeszłości należał do zespołu tańca ludowego.

Piotr Szczurek Love Island. Wyspa miłości

Trzecia edycja programu ,,Love Island. Wyspa miłości’’ swoją premierę będzie miała już 28 lutego 2021 roku na antenie Telewizji Polsat. Piotr zdecydował się wziąć w niej udział, ponieważ ma nadzieję, że pięknej willi w Hiszpanii pozna kobietę, z którą uda mu się nawiązać szczerą relację. Jego wymarzona partnerka to piękność podobna do Moniki Belluci, która prócz urody będzie także inteligentna, szczera i wrażliwa. Jego ostatni związek zakończył się ponad pół roku temu.

Zobacz także: Piotrek i Stella planują ślub?

Piotr Szczurek Fame MMA

Niedługo po zakończeniu trzeciego sezonu Love Island Piotr dostał propozycję pokazania się na gali Fame MMA. Jego przeciwnikiem w oktagonie został Dawid Ambroziak (Ambro). Uczestnik randkowego show spróbuje swoich umiejętności w 10. już gali mieszanych sztuk walki.

Piotr Szczurek Instagram

Uczestnik trzeciej edycji programu ,,Love Island. Wyspa miłości’’ prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @miejski_drwal_insta. Na chwile obecną, jego aktywność śledzi tam już ponad 129 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz