Piotr Szeląg: [kim jest?, Lara Gessler, żona, dziecko, Instagram]

30 kwietnia 2020
Przez: : KS

Piotr Szeląg to mąż córki jednej z najpopularniejszych restauratorek w Polsce – Lary Gessler. Niedawno ich związek wszedł na nowy etap, bowiem para doczekała się dziecka. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jego temat, koniecznie przeczytajcie ten artykuł!

Piotr Szeląg: kim jest?

Okazuje się, że partner Lary Gessler jest prawnikiem i prowadzi jedną z warszawskich kancelarii. Wydaje się, że do światu show biznesu wkroczył nie do końca chętnie, ponieważ para długo starała się pozostać z dala od błysku fleszy. Z jego wypowiedzi można wywnioskować, że ma jasno określone poglądy, które niekiedy odbiegają od standardów społeczeństwa.

Piotr Szeląg: Lara Gessler

Jak wiadomo córka gwiazdy ,,Kuchennych rewolucji”, czyli Magdy Gessler ma za sobą nieudane małżeństwo. Jednakże, wszystko wskazuje na to, że tym razem trafiła na mężczyznę, z którym chce spędzić resztę życia, co z resztą oboje z nich podkreśla. Mimo, że na początku nie potwierdzali spekulacji na temat swojego związku, teraz nie kryją się z uczuciami i razem pojawiają się nawet na imprezach branżowych.

Mężczyzna ma dość specyficzne podejście do kwestii małżeństwa. Mianowicie, uważa , że formalności związane z legalizacją związku są zupełnie zbędne. Według niego najważniejsze są chęci, które muszą wykazywać obie strony. Jednakże, w 2020 roku zdecydował się poślubić swoją partnerkę Larę Gessler.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Piotr Szeląg (@piotr.szelag)

Piotr Szeląg: dziecko

Kiedy Lara Gessler zamieściła na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych zdjęcia, gdzie wyraźnie widać jej zaokrąglony brzuszek w sieci zaczęło wrzeć. To pierwsze dziecko zarówno jej, jak i szczęśliwego taty. Dla swojej pociechy, rodzice wybrali nietypowe imię – Nena.

Zobacz także: Pierwsze zdjęcie dziecka Gessler i Szeląga!

Piotr Szleąg: Instagram

Partner Lary Gessler prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @piotr.szelag. Zamieszcza tam dużo zdjęć z podróży w różne zakątki świata, dzieli się swoimi przemyśleniami oraz nagrywa relacje. Znajdziemy również wspólne zdjęcia z ukochaną.

Źródło: Instagram Piotra Szeląga / Wikipedia

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz