Połącz się z nami

Piotr Szeliga: [kim jest?, wiek, kariera, Fame MMA, instagram]

Opisy gwiazd

Piotr Szeliga: [kim jest?, wiek, kariera, Fame MMA, instagram]

Piotr Szeliga to jeden z zawodników Fame MMA, który jest naprawdę popularny wśród widzów tych gal. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że to właśnie dzięki organizacji stał się aż tak rozpoznawalny. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo o jego życiu oraz karierze, koniecznie przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

Piotr Szeliga: kim jest?

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Szeliga w tym roku obchodził swoje 27. urodziny. Wiadomo również, że pochodzi z Dębicy. Nie da się ukryć, że jest człowiekiem, który uwielbia podejmować niełatwe wyzwania. Mimo, iż jest świadomy, że mierząc się z mocniejszym przeciwnikiem może odnieść porażkę, nie uważa tego za ujmę, a jedynie wielkie doświadczenie. Według wielu fanów amatorskich sztuk walki, Szeliga nie powinien porywać się z przysłowiową motyką na słońce, lecz charakteru nie można mu odmówić.

Piotr Szeliga: kariera

Dla wielu internautów dużym zaskoczeniem może być fakt, że popularny Szeli niegdyś profesjonalnie trenował hokej. W dotychczasowej karierze spotykał się nie tylko z pozytywnymi opiniami, ale także dużym hejtem. Okazuje się, że jego stosunek do zarzutów stawianych przez internautów jest dość obojętny. Negatywne komentarze traktuje jako motywację i otuchę do dalszego dążenia do wyznaczonych celów.

Piotr Szeliga: Free Fight Federation

Szeli nie należy do grona zawodników, którzy wchodzili już do ringu podczas Free Fight Federation. Dużym rozgłosem cieszyła się jego walka na jednej z organizowanych gal, w której zmierzył się z Krystianem Pudzianowskim. Po werdykcie sędziów, były hokeista odważnie wyzwał na pojedynek niegdyś najsilniejszego mężczyznę na świecie – Mariusza Pudzianowskiego. Były strongman odmówił starcia w organizacji Free Fight Federation.

Piotr Szeliga: Fame MMA

Szeliga już jakiś czas temu dołączył do grona zawodników Fame MMA. Na najbliższej z gal, która odbędzie się 21 listopada 2020 roku, na ringu zmierzy się z Piotrem Piechowiakiem.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przez liga (@szeli_aesthetic)

Piotr Szeliga: Instagram

Swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @szeli_aesthetic. Jego aktywność na chwilę obecna śledzi tam ponad 105 tysięcy użytkowników.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Piga (@szeli_aesthetic)

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry