Piotr Wojdyło: [wiek, kariera, Pytanie na śniadanie, żona, Instagram]

20 lutego 2024
Przez: : M.J

Piotr Wojdyło został nowym prowadzącym Pytanie na śniadanie. To właśnie on będzie witał widzów w poranki w telewizyjnej Dwójce. Co wiemy na temat prezentera, który pojawi się na naszych ekranach u boku Katarzyny Pakosińskiej?

Piotr Wojdyło: wiek

W sieci nie znajdziemy informacji dotyczących daty urodzenia Piotra Wojdyło. Wiadomo natomiast, że od lat związany jest z telewizją, jako konferansjer i prezenter. Ukończył m.in. krakowską Szkołę Aktorską SPOT. Następnie studiował kulturoznawstwo.  Sam siebie przedstawia jako: konferansjer, prezenter i aktor z Krakowa.

Jest także absolwentem WRiT na Uniwersytecie Śląskim. Jednak to nie koniec przygody prezentera z nauką. Może się także pochwalić dyplomem z Wyższej Szkoły Biznesu  National Louis University.

Piotr Wojdyło: kariera

Na scenie zadebiutował już w wieku 20 lat. Był aktorem w Teatrze Lalka i Aktora Parawan w Krakowie. Na ekranie zadebiutował jako pogodynek w krakowskim oddziale TVP. Pracował tam przez sześć lat, prowadząc także programy informacyjne i publicystyczne. 

Praca na scenie, kontakt z ludźmi i mówienie do nich to moja praca i jednocześnie wielka pasja”- czytamy na jego stronie internetowej. 

Jednak prezenter nie ogranicza się tylko do pracy w telewizji. Od 2007 roku zajmuje się również konferansjerką, co pozwala mu na łączenie swojej pasji do wystąpień publicznych z umiejętnościami zdobytymi podczas swojej edukacji i pracy.

Przez wiele lat prowadził zajęcia teatralne w Miejskim Ośrodku Kultury w Bukownie oraz w studiu edukacyjno-szkoleniowym “Efendi Clue” w Bukownie. Po ukończeniu studiów na Akademii Ignatianum w Krakowie został wykładowcą na tej uczelni. Oprócz bycia aktorem i prezenterem telewizyjnym pracuje też jako konferansjer.

Piotr Wojdyło: Pytanie na śniadanie

W śniadaniowym paśmie w ostatnim czasie nastały spore zmiany w ekipie prowadzących. Jednym z nowych duetów, który będzie rano witał się z widzami będą m.in. Katarzyna Pakosińska i Piotr Wojdyło

Oprócz nich na swoich ekranach zobaczymy m.in. Katarzynę Dowbor, Beatę Tadlę czy Roberta El Gendy.

ZOBACZ TAKŻE: “Pytanie na śniadanie”: Kammel pierwszy raz skomentował zwolnienie ze śniadaniówki

Piotr Wojdyło: rodzina

Prywatnie jest szczęśliwym mężem i ojcem trójki dzieci. O ile nie pokazuje pociech na Instagramie, od czasu do czasu publikuje zdjęcia z żoną w sieci.

Piotr Wojdyło: Instagram

Piotra znajdziecie na Instagramie pod nazwą #piotrwojdylo.pl. 

Źródło: Onet.pl / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej