Połącz się z nami

Piotr Żyła już dawno nie był tak wylewny! Jak reaguje na medialne relacje na temat swojej eks?

Justyna Żyła w halce i Piotr Żyła ze złotym medalem mistrzostw świata

Z życia gwiazd

Piotr Żyła już dawno nie był tak wylewny! Jak reaguje na medialne relacje na temat swojej eks?

Piotr Żyła udzielił wywiadu, w którym zdradził nieco więcej na temat swojego życia prywatnego. Skoczek narciarski aktualnie swój wolny czas poświęca na ukończenie wymarzonego domu, w którym już niebawem zamieszka ze swoją ukochaną. Żyła zdradził również, jakie relacje ma z dziećmi oraz co myśli na temat szumu, który cały czas jest w mediach po jego rozwodzie z Justyną. Zobaczcie!

Życie prywatne Piotra Żyły

Piotr mając 19 lat stanął na ślubnym kobiercu z Justyną Lazar. Para w 2007 roku doczekała się pierwszej pociechy-syna Jakuba. Pięć lat później na świat przyszła córka pary, Karolina. Swojego czasu Piotr i Justyna uchodzili za zgrane małżeństwo. Nic nie zapowiadało, że dojdzie do rozwodu, który był jednym z najbardziej medialnych.

Ślubne zdjęcie Piotra i Justyny Żyły
Ślubne zdjęcie Piotra i Justyny

W 2018 roku Justyna i Piotr rozwiedli się za porozumieniem stron. W mediach zawrzało, a była żona skoczka narciarskiego doskonale wiedziała jak wykorzystać szum wokół siebie. Rok po rozwodzie zaproponowano jej udział w „Tańcu z Gwiazdami” i choć z programem pożegnała się już w pierwszych odcinkach, to nadal nie milkną echa na jej temat. Choć media chętnie rozpisują się o kolejnych „wybrykach” Justyny, to Piotr całkowicie odciął się od medialnego szumu i skupił się nie tylko na swojej karierze, ale również na nowym związku.

Zobacz także: Justyna Żyła wbija szpilę byłemu mężowi i jego partnerce!

Z kim spotyka się Piotr Żyła?

Skoczek od jakiegoś już czasu spotyka się z Marceliną Ziętek, którą wiele osób może znać z serialu 19+. Para niechętnie wypowiada się na temat swojego życia prywatnego i na próżno szukać ich wspólnych zdjęć w sieci. Niemniej jednak wszystko wskazuje na to, że to właśnie przy Marcelinie Piotr znalazł szczęście, a już niebawem zamieszkają oni w nowym domu, który jeszcze w tym roku ma zostać wykończony. Dodatkowo skoczek zaznaczył, że nie łączy życia zawodowego z prywatnym, bo jest mu tak łatwiej:

„Nie łączyłbym jednego z drugim. Po prostu skoki traktuję jak pracę, a to, co jest poza nimi, jest prywatne i tylko moje. Zacząłem oddzielać te dwie rzeczy, bo tak się łatwiej żyje”– powiedział w wywiadzie dla Onet Sport.

W rozmowie z dziennikarzem Onet Sport Piotr opowiedział również o swoich relacjach z dziećmi oraz jak reaguje na medialne doniesienia na temat swojej byłej małżonki! Zobaczcie!

Piotr Żyła przerywa milczenie

Skoczek przyznał, że ma bardzo dobry kontakt z dziećmi. Kuba i Karolina są jego wiernymi kibicami i mocno ucieszyły ich sukcesy Piotra w Oberstdorfie:

„Pewnie. Oboje cieszyli się z medali, jaki zdobyłem w Oberstdorfie. Córka Karolina zaczęła jeździć na nartach. Grywa na pianinie i na flecie. Kuba zrobił sobie przerwę od skoków i nie wiem, czy jeszcze wróci. Chyba nie bardzo ciągnie go na skocznię”

Choć od rozwodu z Justyną minęły już niemal trzy lata, to w mediach często pojawiają się „rewelacje”, które chętnie publikuje jego była małżonka. Jak na te doniesienia reaguje skoczek? Jak się okazuje, nie interesuje go wirtualny świat, bo on woli żyć w realu:

„Nie wiem, skąd ludzie biorą te rzeczy w Internecie. To, co się tam dzieje, jest czymś zupełnie innym od normalnego i realnego życia. A ja żyję realnie, a nie w Internecie. Nawet czasem nie wiem, co się dzieje w tym wirtualnym świecie, bo średnio mnie to interesuje”– powiedział Piotr w wywiadzie dla Onet Sport.

Wszystko wskazuje na to, że Piotrek nie przejmuje się tym, co w sieci publikuje jego była małżonka. Myślicie, że to dobre podejście?

Źródło: Instagram justynazyla/piotr_zyla_official/YouTube/Onet Sport

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry