Połącz się z nami

Pisarek oceniła batoniki Lewandowskiej! „Na co dzień tego nie jem”

Pisarek i Lewandowska

Zdrowie i dieta

Pisarek oceniła batoniki Lewandowskiej! „Na co dzień tego nie jem”

Karolina Pisarek to światowej klasy modelka, która szturmem podbiła świat mody. Przez wielu porównywana jest do trenerki Ani Lewandowskiej. Jak na to reaguje i jak ocenia jej produkty? Zobaczcie! Pisarek oceniła batoniki Lewandowskiej!

Karolina Pisarek odniosła ogromny sukces w świecie modelingu. Wszystko zaczęło się od udziału w programie „Top Model”. Choć Karolina nie wygrała, a zajęła drugie miejsce, szturmem podbiła świat mody.

Karolina od lat porównywana jest do słynnej trenerki – Ani Lewandowskiej. Wielu internautów dostrzega podobieństwo pod względem urody, pozytywnego nastawiania do życia oraz pracowitości. Karolina udzieliła wywiadu dla „Jastrząbpost”, w którym odpowiedziała, jak reaguje, gdy ktoś porównuje ją do żony Roberta. Przyznała:

„Szczerze mówiąc jest to dla mnie komplement. Ania jest piękną, zadbaną kobietą. Jest charyzmatyczna, pracowita. Więc wszystko jest na swoim miejscu. Jak ktoś mnie do niej porówna, to robi mi to lepiej, to jest przyjemny komentarz. Ktoś porównuje mnie do kobiety biznesu. Ja też taka jestem. Mam nadzieję, że jak ktoś porówna kogoś do mnie, to też się miło czuję. Ja się miło czuję. Tam nie ma żadnej rywalizacji, jest mi po prostu miło.”

Pisarek oceniła batoniki Lewandowskiej!

Jak powszechnie wiadomo, Ania w swojej szerokiej ofercie ma FIT przekąski. Czy zatem Karolina, która z racji swojej profesji bycia modelką i szczególnemu dbaniu o dietę korzysta z propozycji Ani? Jak się okazuje, modelce zdarzyło się kosztować propozycji trenerki, jednak nie znajdują się one w jej codziennym jadłospisie:

„Szczerze – czasem smakuje jej produkty, jak mam cheat day, bo Ania generalnie ma cheaty. Tam są batoniki czy jakieś inne masła, więc na co dzień tego nie jem i to nie jest tak, że ludzie powinni to jeść. To jest zdrowe, ale to wciąż są zdrowe cheat meale. Czyli jest jednak cukier. Ale bardzo smaczne są te rzeczy, więc ja je bardzo lubię. Poza rutyną, poza dietą, którą mam, to lubię jedzenie Ani.”

Spodziewaliście się takiej opinii z ust Karoliny Pisarek o przekąskach Ani Lewandowskiej?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry