Połącz się z nami

Plachimowicz żyje z kobietą! Jej wpis zszokował internautów!

Z życia gwiazd

Plachimowicz żyje z kobietą! Jej wpis zszokował internautów!

Karolina Plachimowicz nie przestaje szokować. Na jej Instagramie po raz kolejny pojawił się post, którym ściągnęła na siebie falę hejtu. Najwidoczniej dziewczyna nic nie robi sobie z przykrych komentarzy i nie ma zamiaru przestawać szokować. Tym razem okazało się, że Plachimowicz żyje z kobietą i tę relację postanowiła obszernie opisać na swoim profilu! Zobaczcie!

O byłej uczestniczce Projektu Lady w mediach ostatnimi czasy jest bardzo głośno, a to wszystko za sprawą jej wyznań. Przypomnijmy, że wszystko zaczęło się od tego, że Karolina zdecydowała się oddać swoją córkę pod opiekę jej ojca. Jak sama stwierdziła, z tatą będzie jej lepiej, ponieważ ona musi uporać się ze swoimi problemami.

Zaraz potem gruchnęła wiadomość o tym, że dziewczyna w Holandii sprzedawała się za pieniądze. Jej wyznanie odnośnie prostytucji wstrząsnęło internautami, a ona wraz z mamą i siostrą wzięły udział w wywiadzie dla programu Uwaga. Po uwadze.

Od samego początku, kiedy tylko Plachimowicz zaczęła zdradzać szczegóły ze swojego życia w mediach społecznościowych spotkała się z ogromną falą hejtu, która złamałaby nawet największych twardzieli. Jak już się przekonaliśmy ona za nic ma nieprzychylne komentarze.

Plachimowicz żyje z kobietą!

Na Karoliny profilu pojawiło się zdjęcie jej przyjaciółki, która jak możemy przeczytać, jest również jej ogromnym wsparciem i najcudowniejszą osobą, jaką w życiu spotkała. Najbardziej internautów zdenerwował fakt, że nazwała ona ją nie tylko swoją przyjaciółką, ale również gosposią i sprzątaczką.

„🥰przyjaciółka gosposia która mi gotuje sprzątaczka która mi sprząta i psycholog który słucha moich wypocin 😊❤️😊❤️”

Jak również wyznała, to dzięki niej zaczęła brać tabletki i układać swoje życie na nowo:

„dzięki niej zaczęłam brać tabletki i przestałam się męczyć ze sobą i to dzięki niej staje na nogi ❤️💋

Po raz kolejny publikując taki wpis Plachimowicz zmierzyła się z ogromną falą hejtu. W komentarzach, których jest naprawdę sporo i ciężko znaleźć w nich chociaż jeden pozytywny, internauci nie przebierają w słowach:

„W ciągu 2 tygodni ciągle coś wymyślasz. Dziewczyno, obudź się i zacznij leczyć”

„😂😂😂coraz to ciekawsze historie opowiadasz 🤣🤣🤣🤣”

Nie trzeba było długo czekać na odzew ze strony Plachimowicz. Na jej profilu pojawiło się czarno białe zdjęcie z podpisem Spoczywaj w pokoju! Jak stwierdziła, najwięcej osób ucieszyłaby właśnie ta wiadomość na jej profilu…

„Wnioskując z waszych komentarzy najlepsza satysfakcja dla wielu byłoby takie zdjęcie 🤦‍♀️wiele osób by się cieszyło gdyby się pojawiło w takim stylu a informacja okazałaby się prawdziwa 🤦‍♀️”

Jak możemy zauważyć, Plachimowicz nie ma zamiaru odsunąć się w cień i poradzić sobie ze swoimi problemami z dala od medialnego szumu. Niemniej jednak hejt z którym musi się mierzyć na pewno nie wpływa dobrze na jej problemy, lecz sama powyższymi postami zachęca internautów do tak ostrych wpisów na swój temat!

Co uważacie o wpisach Karoliny? Czy nie powinna trochę przystopować?

View this post on Instagram

Masz jedno życie które musisz wykorzystać na sto procent.A wiesz że 80% ludzi na świecie przeżywa swoje życie nie tak jak chce i traci swój czas i jest nieszczęśliwym bo się boi co o nim ludzie powiedzą ? A co powiedzą ? Ludzie zawsze widza błędy a nie dobre uczynki ! Możesz być idealny popełnisz jeden błąd i Cię zniszczą.Życie to dar i tylko ty możesz je przeżyć sto procent.Przeżyłam w życiu bardzo ale to bardzo wiele mimo prawie 28 lat.We mnie nie ma już wstydu ludzie doprowadzili mnie już do takiego stanu że stałam już na przepaści i myślałam jeśli skończę dam każdemu satysfakcję a jeśli będę walczyć rozpęta się burza.I wtedy poszłam na premierę książki i usłyszałam jak stan z kolan gdy już życie tak Cię zniszczy ? Wstaniesz i Twój ból nie będzie już bolec a będzie tratwa.Wiec wzięłam tratwę w swoje ręce i teraz płynę nigdy nie wiemy do jakiego brzegu dopłyniemy.Gdzie los nas doprowadzi.Nie ważne jest to co było ważne jest to co będzie i by się nie odwracać za siebie i iść przez burze znaleść w sobie sile której tak mało ludzi brakuje.Bo żyje się do cholery tylko jeden jedyny raz.I życie jest jedno a jedynym wrogiem życie jest czas bo go się nie da zatrzymać! Nie ludzie ! Ludzie Ci nie pomogą zawsze będą osadzać albo dawać dobre rady ale nie wciągną ręki i nie zrobią ze słów czynów.Mówić to może każdy ale liczą się czyny nie słowa.Wsparcie jest ważne ale nimi nie zapłacisz rachunków a pamietaj ile ludzi chce cię wykorzystać.Ludzie mówią że Ci współczują a tak naprawdę chcą czerpać korzyści bo w życiu znajdziesz bezinteresowności raz na milion lat.Nie bójcie się żyć ! Nie ważne co robiłaś ! I co się działo ! Jakie podjęłaś decyzje ! Bo żyje się raz a po to jest życie by przyznać się do jeb… błędu ! I próbować coś z ta zrobić a skąd wiesz może dzięki temu wiele młodych osób nie pójdzie Twoimi śladami ! Dzięki Twojej historii.i pamiętaj nie wstydź się swojej przeszłości bo człowiek uczy się na błędach a życie to lekcja z której trzeba wyciągnąć wnioski !

A post shared by 🇵🇱Karolina Plachimowicz🇵🇱 (@karolina_plachimowicz) on

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry