Planujecie wyjazd w ciepłe kraje? Musicie zaopatrzyć się w to modne kimono! Andziaks już je ma!

5 lutego 2023
Przez: : M.J

Angelika Trochonowicz, znana szerzej pod pseudonimem Andziaks często wzbudza duże zainteresowanie swoimi ciekawymi stylizacjami. Tym razem uwagę przykuwa jej modne kimono. Jeśli planujecie wyjazd w ciepłe kraje, chcąc odpocząć od zimowej aury w naszym kraju musicie się w nie zaopatrzyć jeszcze przed latem!

Kim jest Andziaks?

Angelika Zając, a obecnie Trochonowicz to jedna z najpopularniejszych influencerek w naszym kraju. Lata aktywności w social mediach sprawiły, że dziś jej życie śledzi tysiące fanów. Andziaks – bo taką ksywę nosi z powodzeniem prowadzi swój profil w mediach społecznościowych oraz kanał na Youtubie, gdzie publikuje materiały w kategorii lifestyle.

Prywatnie szczęśliwa mama i żona. Angelika latem poprzedniego roku poślubiła Lukę Trochonowicza, z których wychowuje wspólnie córeczkę Charlie.

ZOBACZ TAKŻE: Suknia ślubna Andziaks była warta fortunę! Mało kogo stać na taki luksus

Stylizacje Andziaks

Angelika niejednokrotnie udowodniła, że posiada świetny modowy gust. Jej stylizacje są bardzo na czasie, co nie uchodzi uwadze internautów. Warto zwrócić uwagę, na różnorodny styl, jaki dominuje w stylówkach Andziaks.

W garderobie Angeliki znajdują się kreacje od najlepszych, prestiżowych marek oraz ciekawe perełki z sieciówek. Tym razem naszą uwagę przykuł wakacyjny set, którym pochwaliła się na jednym z wakacyjnych zdjęć.

Jeśli i Wy chcecie odpocząć od zimowej aury i planujecie wyjazd w ciepłe kraje, bądź chcecie zaopatrzyć się w tą modową perełkę jeszcze przed latem, mamy dla Was informację, gdzie możecie kupić zestaw, który ma na sobie Angelika.

Wakacyjny set znajdziecie w ofercie firmy Avae. Składają się na niego spodenki i koszula Anse, w wakacyjny letni, kwiatowy print.

Zestaw możecie ubierać razem, świetnie sprawdzi się również w połączeniu z innymi częściami garderoby – jeansowymi szortami albo białym topem.

Cena tej modowej perełki nie jest najtańsza. Koszulę dostaniecie w kwocie 330 złotych, spodenki natomiast za 140 złotych.

Influencerka Angelika Zając
Angelika Zając w zestawie marki Avae

Jak podoba się Wam zestaw Andziaks?

Źródło: Instagram Angeliki Zając

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej