Suknia ślubna Andziaks była warta fortunę! Mało kogo stać na taki luksus…

18 lipca 2022
Przez: : M.J

Andziaks i Luka – jedna z najpopularniejszych par Youtuberów w naszym kraju powiedziała sobie sakramentalne TAK i została małżeństwem. Ślub pary jest szeroko komentowany w mediach, a państwo młodzi doskonale zadbali o to, by było o czym mówić. Teraz Robert Czerwik zdradził, jaki był koszt kreacji ślubnej panny młodej. Zobaczcie ile kosztowała suknia ślubna Andziaks.

Ślub Andziaks i Luki

Angelika Zając i Luka Trochowicz to jedna z par najpopularniejszych influencerów w naszym kraju. Popularność zyskali dzięki swojemu kanale na Youtube, gdzie udostępniają liczne filmiki o różnej tematyce. W zeszły weekend para wzięła ślub, a fotki i relacje z tego wydarzenia ekspresowo obiegły media. Angelika i Luka dokładnie zadbali o to, by ich ślub i wesele były głośnym wydarzeniem w show-biznesie.

Angelika Zając i Luka
Andziaks i Luka

Andziaks i Luka zdecydowali się na spektakularny ślub, który odbył się 14 lipca. Luksusowe wydarzenie zostało zorganizowany pod gołym niebem. Uwagę zwracały liczne, niebieskie hortensje oraz szklany dywan, po którym panna młoda szła do ołtarza. Oczywiście największą uwagę przykuła Angelika, która podczas swojego ślubu zaprezentowała się w zjawiskowej sukni ślubnej, której dopełnieniem był makijaż wykonany przez najpopularniejszą makijażystkę gwiazd – Magdalenę Pieczonkę.

ZOBACZ TAKŻE: Andziaks i Luka są po ślubie. Zobaczcie pierwsze zdjęcia z uroczystości wartej … PÓŁ MILIONA ZŁOTYCH!

Ile kosztowała suknia ślubna Angeliki Zając?

Angelika zdecydowała się na suknie ślubną projektu znanego projektanta mody – Roberta Czerwika.

Projektant w rozmowie z Pudelkiem zdradził, że Angelika zgodziła się całkowicie na jego projekt, do którego dołożono jedynie delikatne poprawki. Czerwik przyznał, że współpraca z influencerką była wielką przyjemnością:

“W tym wypadku miałem bardzo komfortową pracę, ponieważ Angelika zdecydowała się w 100 procentach na projekt, który jej zaproponowałem – zdradził. Oczywiście nanosiliśmy w trakcie realizacji delikatne poprawki, ale projekt zachował główną formę. W mojej pracowni powstają projekty indywidualne i zawsze dbam o to, żeby suknia była wyjątkowa.”

ZOBACZ TAKŻE: Druga suknia ślubna Andziaks przebiła pierwszą? Robi wrażenie!

We wpisie opublikowanym na swoim Instagramie Robert Czerwik zdradził, że suknia ślubna Andziaks była jego najbardziej pracochłonnym projektem w całej karierze. W rozmowie z tabloidem dodał, że cena kreacji ślubnej Angeliki była o wiele wyższa niż zazwyczaj, ze względu na ilość pracy ręcznej, która była niezbędna w tym projekcie. Jak się okazuje, Angelika zapłaciła za swoją sukienkę ogromną cenę. Kreacja projektu Roberta Czerwika kosztowała pomiędzy 45 a 50 tysięcy złotych:

“Suknie ślubne z mojej pracowni kosztują w granicach 8 do 20 tysięcy złotych. Ten projekt był droższy ze względu na ilość ręcznej. Bardzo wyraźnie chcę zaznaczyć, że każdy płatek jest wycięty ręcznie i również ręcznie naszyty na bazę. Taką realizację wyceniamy w przedziale 45-50 tysięcy złotych”

Spodziewaliście się takiej kwoty? Waszym zdaniem suknia jest warta swojej ceny?

Źródło: Pudelek, Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej