Połącz się z nami

Maja Plich w stroju kąpielowym Gucci. Jego cena może zwalić z nóg!

plich

Moda i uroda

Maja Plich w stroju kąpielowym Gucci. Jego cena może zwalić z nóg!

Maja pokazała swoim obserwatorom zdjęcie, na którym kolejny raz zaprezentowała swoją szczupłą figurę. Maja Plich w stroju kąpielowym Gucci. Ten model zdecydowanie nie należy do tanich.

Zobaczcie, jaki model stroju wybrała na siebie Plich.

Maja Plich, a od roku Rutkowski, to znana wszystkim już żona najsłynniejszego polskiego detektywa Krzysztofa Rutkowskiego. Ich związek od lat wzbudza wśród społeczności ogromne emocje. Para mimo znaczącej różnicy wieku (25 lat), tworzy udany związek, a kilka lat temu na świecie pojawił się ich pierwszy wspólny syn – Krzysztof Junior.

Pierwsze doniesienia o romansie Plich i Rutkowskiego pojawiły się już 10 lat temu. Mimo że połączyła ich praca, znajomość szybko przerodziła w gorące uczucie. Jakiś czas temu ich związek zmagał się z kryzysem, a wszystko za sprawa rzekomego romansu detektywa z Dominiką Zasiewską (byłą wodzianką Wojewódzkiego). Ostatecznie para poradziła sobie z przeciwnościami losu i dziś cieszy się miłością, chętnie publikując wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych.

Maja Plich w stroju kąpielowym Gucci

Jak powszechnie wiadomo, Maja jest również licencjonowanym detektywem. Poza pracą, której efektami dzieli się na swoim Instagramie, chętnie pokazuje również rodzinne zdjęcia i chwile wolne od pracy.

Właśnie na jednym z ostatnich zdjęć, które opublikowała w sieci Maja, Plich pochwaliła, jak spędza czas wspólnie z mężem.

„Po intensywnym dniu piękny zachód słońca i chwile tylko dla nas 💏

My już dzisiaj zaczynamy świętować @detektywkrzysztofrutkowski 🥳

Dobrej nocy dla Was”

Poza smukłą sylwetką wrażenie na internautach zrobił także oryginalny strój Mai.

„Pieknie👍super figura”

„Pani Maju skąd taki piękny strój 👙?”

Sprawdziliśmy, że model Gucci, który wybrała dla siebie Plich (Fake Star), kosztuje 490 £, co w przeliczeniu na naszą krajową walutę daje prawie 2500 zł. Robi wrażenie?

A jak Wam podoba się Maja Plich w stroju kąpielowym znanej na cały świecie luksusowej marki?

To nie pierwszy raz kiedy Maja pokazała się w plażowym wydaniu: Maja Plich w stroju kąpielowym. Taka zgrabna figura to marzenie!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry