Połącz się z nami

„Podatek od miłości”: Zobaczcie, jak zmieniła się główna bohaterka – Aleksandra Domańska!

Podatek od miłości Ola Domańska

Z życia gwiazd

„Podatek od miłości”: Zobaczcie, jak zmieniła się główna bohaterka – Aleksandra Domańska!

Podatek od miłości to hitowa komedia romantyczna, którą możemy zobaczyć już w Poniedziałek Wielkanocny na stacji TVN7. Zobaczcie, jak zmieniła się główna bohaterka produkcji – Ola Domańska!

View this post on Instagram

A post shared by @moniquee_39ipol

Podatek od miłości

Komedia romantyczna Podatek od miłości w reżyserii Bartłomieja Ignaciuka to absolutny hit, który trafił do w kin w 2018 roku. Główną bohaterką jest Klara, surowa inspektor, która zajmuje się kontrowaniem finansów Mariana. Mężczyzna zarabia jako „facet do towarzystwa”, a jego nieopodatkowane przychody wkrótce stają się bardzo podejrzane. Żeby tego było mało, Klara ulega urokowi Mariana, a między nimi powoli zaczyna rodzić się uczucie.

W filmie zobaczymy takie gwiazdy jak Aleksandra Domańska (Klara), Grzegorz Damięcki (Marian), Roma Gąsiorowska, Michał Czernecki, Magdalena Różczka czy Weronika Rosati. Oficjalny zwiastun filmu możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także: Ola Domańska pozuje bez ubrań
Zobacz także: Domańska straciła rolę przez swój wygląd

Jak zmieniła się Aleksandra Domańska

Ola cieszy się ogromną sympatią widzów. Aktorkę możemy oglądać w takich produkcjach jak O mnie się nie martw, czy właśnie Podatek od miłości.

Aleksandra wielokrotnie powtarzała, że ceni sobie naturalność i nie planuje wpisywać się w „ogólnoprzyjęty trend”, jeżeli chodzi o wygląd. W związku z tym postanowiła zrezygnować ze swoich farbowanych na blond włosów i postawiła na ostre cięcie. Tylko spójrzcie, jak się zmieniła:

Pod zdjęciami Oli nie brakuje komentarzy od internautów. Mimo, że ich zdania są podzielone, zdecydowana większość docenia przemianę aktorki i ceni sobie jej naturalność.

„kocham Cię, w każdym wydaniu ✨”

„mnie tam się bardziej podobałaś wcześniej”

„Gdzie się podziała ta piękna blond „Joanna Zarzycka”??😮”

„Jaka Piękna ❤️❤️❤️” – czytamy w komentarzach pod zdjęciami Oli.

A jak Wam podoba się metamorfoza Oli?

Przypominamy, że już 5 kwietnia, w Poniedziałek Wielkanocny, na antenie TVN7 o godzinie 17:50 zostanie wyemitowany film Podatek od miłości.

źródło: Instagram Domanska_naprawde, Tvn.pl

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry