Połącz się z nami

Podczas premiery „Ukrytej gry” usłyszeli głos Piotra Woźniaka-Staraka! Niezwykły hołd!

Piotr Woźniak Starak

News

Podczas premiery „Ukrytej gry” usłyszeli głos Piotra Woźniaka-Staraka! Niezwykły hołd!

Podczas premiery „Ukrytej gry”, ostatniego filmu Piotra Woźniaka-Staraka, doszło do niesamowitego zdarzenia. Widzowie obecni na projekcji byli bardzo wzruszeni i zaskoczeni.

Premiera „Ukrytej gry”

4 listopada w poniedziałek odbyła się premiera ostatniego filmu Piotra Woźniaka-Staraka „Ukryta gra”. Na uroczystości pojawiło się sporo znanych osobistości i przyjaciół rodziny zmarłego producenta. Nie zabrakło również Agnieszki Woźniak-Starak, która była bardzo zaangażowana w przygotowania do premiery. Nagrała nawet materiał dla TVN dotyczący kulis powstawania „Ukrytej gry”.

Wyjątkową cześć Piotrowi oddali jego przyjaciele Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka, którzy po raz pierwszy pokazali się publicznie razem. Pomimo tego, że modelka i muzyk są od dawna razem i mają już dwójkę dzieci, niestety nie uczestniczyli wspólnie w wyjściach branżowych. Tym razem postanowili zrobić wyjątek ze względu na zmarłego producenta. Więcej na ten temat do przeczytania TUTAJ.

Podczas premiery „Ukrytej gry” usłyszeli głos Piotra Woźniaka-Staraka!

Podczas premiery w wyjątkowy sposób oddano hołd Piotrowi Woźniakowi-Starakowi. Z pewnością ta chwila na długo zapadnie w pamięci zgromadzonych gości. Przed projekcją nowego filmu, pokazano widzom również fragmenty pozostałych filmów zmarłego producenta m.in „Sztuki Kochania” i „Bogów”. Po pokazie, nagle z głośników rozległ się głos Piotra Woźniaka-Staraka:

„Czasami idziemy po coś, chcemy to zwyciężyć, a zwyciężamy coś innego. I ten film uczy takiej świadomości. że sukces nie zawsze jest tam, gdzie my go chcemy”

Piotr Woźniak Starak
Piotr Woźniak Starak

Bez wątpienia ta chwila dla wszystkich zgromadzonych była wyjątkowa. Większość nagle zamilkła, w oczach innych pojawiły się łzy wzruszenia. Nikt nie spodziewał się, że jeszcze usłyszy głos zmarłego producenta. Z pewnością ten wzruszający moment na długo zapadnie w pamięci widzów.

2 komentarze

2 Comments

  1. Michalina

    6 listopada 2019 w 20:43

    Na pewno towarzyszyly tam duze emocje, sama mam w planach wybrac sie do kina bo bardzo mnie ciekawi ten film

  2. Mika

    6 grudnia 2019 w 12:49

    No pomysl calkiem ciekawy. na pewno duze przezycie. Film super, naprawde dobra produkcja

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry