Pogrzeb Gnatowskiego w cieniu pandemii. Aktor nie będzie miał pożegnania, na jakie zasłużył…

23 października 2020
Przez: : M.J

Dariusz Gnatowski odszedł niespodziewanie 20 października. Informacja o śmierci aktorka wstrząsnęła, jego najbliższymi przyjaciółmi oraz fanami, którzy od lat śledzili go w roli kultowego Arnolda Boczka w serialu “Świat według kiepskich”. Teraz media poinformowały, jak ma wyglądać jego ostatnie pożegnanie. Jak się okazuje, nie będzie takie, na jakie sobie zasłużył… Pogrzeb Gnatowskiego w cieniu pandemii.

Wieść o śmierci Dariusza Gnatowskiego wstrząsnęła jego fanami. Jak wiadomo, aktor od lat zmagał się z cukrzycą typu 2, jednak nikt nie spodziewał się, że tak szybko odejdzie z tego świata. On sam był bardzo świadomy swojej choroby i jak zaznaczył, jakiś czas temu w jednym z wywiadów:

“Cukrzyca nie boli, nie daje szczególnych objawów. Natomiast jej powikłania są dramatyczne”

O chorobie dowiedział się przez przypadek, a w diagnozie pomógł mu wówczas przyjaciel, który jest lekarzem. Pomimo tego, że choroba siała spustoszenie w organizmie Gnatowskiego, to był on do samego końca aktywny. Co więcej, po jego śmierci okazało się, że był on zarażony koronawirusem.

Ostatni raz na deskach teatru pojawił się 8 marca 2020 roku w spektaklu “Rewizor”. Nikt nie spodziewał się, że będzie to jego ostatni występ.

Pogrzeb Gnatowskiego w cieniu pandemii.

W mediach zaczęły się pojawiać informacje na temat ostatniej drogi aktora.

Dariusz wraz z żoną Anną i córką Julią przez wiele lat mieszkali w Krakowie, jednak z czasem przenieśli się na wieś. Najbliżsi aktora zdecydowali, że spocznie on w Krakowie, niemniej jednak pogrzeb odbędzie się tylko w obecności żony i córki.

Pogrzeb Gnatowskiego w cieniu
Dariusz Gnatowski z córką.
Źródło: https://www.instagram.com/p/CGnnaeBl_JB/

Kraków jest obecnie w czerwonej strefie, a przepisy obowiązujące w związku z pandemią koronawirusa są bezlitosne. Chociaż aktora uwielbiały tysiące ludzi, którzy na pewno chcieliby towarzyszyć mu w ostatniej drodze, to podczas pochówku będzie obecna jedynie jego żona z córką.

Z powodu obostrzeń nie będę mogła uczestniczyć w pogrzebie. Jest mi przykro, że nie będę mogła pożegnać swojego przyjaciela”– powiedziała Joanna Kurowska, bliska przyjaciółka Gnatowskiego.

Aktor bez wątpienia nie zasłużył sobie na tak skromne pożegnanie…

Zobaczcie również: Zmarł Dariusz Gnatowski, znany z roli „Boczka” w serialu „Świat według Kiepskich”. Gwiazdy żegnają aktora.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej