Pogrzeb Żory Korolyova – najbliżsi pożegnali tancerza [ZDJĘCIA]

5 stycznia 2022
Przez: : MC

5 stycznia 2022 roku odbył się pogrzeb utalentowanego tancerza – Żory Korolyova. Przedwczesna i nagła śmierć poruszyła całą Polskę. Na pogrzebie pojawiło się mnóstwo osób, w tym znane gwiazdy.

Żora Korolyov nie żyje

21 grudnia 2021 roku zmarł Żora Korolyov – tancerz, który dał się poznać szerszemu gronu odbiorców dzięki udziałowi w programie Taniec z Gwiazdami. Artysta zmarł w wieku zaledwie 34 lat, a jego śmierć poruszyła nie tylko branżę taneczną.

Jako pierwszy o śmierci Żory poinformował Czadoman, a niedługo później przykre doniesienia potwierdziła również partnerka tancerza – Ewelina Bator.

Zobacz także: Ivan Komarenko w ostrych słowach o śmierci Żory

„Mój kochany! Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca. Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie. Nasze serca pękły ale złożą się kochanie tam na górze. Będziemy się sobą opiekować. Kochamy Cię” – napisała Ewelina Bator w mediach społecznościowch.

Początkowo media informowały, że rzekomym powodem śmierci miało być zapalenie mięśnia sercowego. Po czasie doniesienia te zdementowała jednak partnerka Żory. Ponadto prokuratura poinformowała, że wyniki sekcji zwłok tancerza są już znane. Rodzina nie zezwoliła jednak na przekazanie informacji mediom.

Pogrzeb Żory Korolyova

5 stycznia 2022 roku o godzinie 13:30 we franciszkańskim kościele pw. św. Antoniego z Padwy przy ul. Senatorskiej 31 w Warszawie odbyła się ceremonia pogrzebowa Żory Korolyova. Tancerz został pochowany na Cmentarzu Północnym.

fot. Norbert Nieznanicki/AKPA
fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Na ceremonii zjawili się nie tylko bliscy tancerza, ale również mnóstwo gwiazd, m.in. Agustin Eggurola, Jacek Jeschke, Ewa Szabatin, Tomasz Barański, Rafał Masera, Jan i Lenka Kliment czy Agnieszka Mrozińska.

scena z: Jan Kliment, Lenka Klimentova, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA
scena z: Agustin Egurrola, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

źródło: AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz