Polak podbił amerykański “MAM TALENT”! Czy spełni się jego “american dream”?! POSŁUCHAJCIE!

26 czerwca 2019
Przez: : M.J

Marcin Patrzałek, bo tak nazywa się Polak, który jest teraz na językach wielu osób w Stanach Zjednoczonych, robi ogromną furorę za oceanem. Swoim występem podbił serca amerykańskich jurorów i publiczności “Mam Talent”, od których dostał owacje na stojąco. Komplementów nie szczędził mu sam, Simon Cowell, który uchodzi za jednego z najbardziej surowych jurorów! Zobaczcie!

Sukces Marcina Patrzałka

Marcina już kilkakrotnie mogliśmy widywać na scenach przeróżnych programów typu talent show. Jak niektórzy pamiętają, Patrzałek 5 lat temu wygrał polską edycję “Must Be The Music” i został on wówczas najmłodszym zwycięzcą w historii tego programu. Został mu wtedy nadany przydomek “Paganini gitary”, a jak sam chłopak wyznał, na lekcję gry na gitarze poświęca od 3 do 5 godzin dziennie.

W 2018 roku został on również zwycięzcą włoskiego talent show “Tu si que vales”. We włoskiej edycji talent show, Marcin podbił serca jurorów i ludzi, dzięki czemu zgarnął główną nagrodę w wysokości 100 tysięcy euro!

View this post on Instagram

A post shared by Marcin (@marcin.music)

Teraz najwidoczniej przyszedł czas na podbój Ameryki i spełnienie amerykańskiego snu. Po sukcesach w europejskich programach Marcin wstąpił w amerykańskim “Mam Talent”. Jego wykonanie “zwaliło z nóg” jury, w którego skład wchodzą: Simon Cowell, Gabrielle Union, Howie Mandell i Julianne Houghnie.

Zobacz także: Niesamowity występ w Mam Talent. Tego nie było!

Marcin na scenie “America’s Got Talent” zaprezentował własną aranżację V Symfonii Beethovena i utwór “Toxicity” zespołu “System of a Down”. Najsurowszy z jurorów tak podsumował występ naszego artysty:

“99% osób, które wchodzą na scenę z gitarą nie umieją na niej grać. Ty właśnie zademonstrowałeś, po co ten instrument stworzono. To było naprawdę wspaniałe”– powiedział Cowell.

Nastolatek otrzymał cztery razy “tak”, a internauci są wprost zachwyceni Polakiem.

“To mój ulubiony występ jak do tej pory. Najlepszy w historii programu. Chcę, żeby wygrał!”,

“Stary! Rozwalasz system po prostu!”.

Kim jest Marcin Patrzałek?

Marcin Patrzałek pochodzi z Kielc. Ma on niespełna 19 lat, a już dał się poznać szerokiej publiczności jako chłopak z ogromnym talentem, czego dowodem mogą być dwa wygrane przez niego programy! Jego talent i dryg do instrumentu, jakim jest gitara zostały docenione już w Europie, a teraz nasz rodak podbija Amerykę!
Zobaczcie jego niesamowity występ!

Trzymamy kciuki za jego kolejną wygraną!

Źródło: Instagram Marcina Patrzałka

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej