Połącz się z nami

Polsat Festiwal Giganci 2020 jednak się odbędzie! Kto wystąpi w Operze Leśnej?

Polsat Superhit Festiwal 2020

News

Polsat Festiwal Giganci 2020 jednak się odbędzie! Kto wystąpi w Operze Leśnej?

Polsat Festiwal Giganci 2020 w Sopocie mimo wcześniejszych obaw odbędzie się, jednak bez udziału publiczności. W Operze Leśnej takiego koncertu jeszcze nie było! Pod koniec maja na scenie wystąpią czołowe gwiazdy polskiej muzyki. Sprawdź jak wygląda program imprezy!

Sopot Festival, początkowo nazwany Międzynarodowy Festiwal Piosenki to wydarzenie muzyczne odbywające się co roku w Operze Leśnej w Sopocie, którego pomysłodawcą był Władysław Szpilman.

Kto wystąpi na Polsat Festiwal Giganci 2020?

Z informacji podanych przez Dziennik Bałtycki wynika, że Polsat zdecydował się zorganizować słynny festiwal w Sopocie, jednak bez udziału publiczności. Odbędzie się 23 i 24 maja w Operze Leśnej w Sopocie. Występujący artyści oddadzą hołd zmarłemu 3 lata temu Zbigniewowi Wodeckiemu. Festiwal poprowadzi Krzysztof Ibisz.

Specjalnie dla naszych widzów, prosto z Opery Leśnej, swoje największe hity zaśpiewają najlepsi artyści polskiej sceny Usłyszymy: „Rzuć to wszystko, co złe”, „Chałupy welcome to”, „Z Tobą chcę oglądać świat” (w duecie z Natalią Szroeder), „Zacznij od Bacha” i kultową już dla wielu pokoleń – „Pszczółkę Maję”. Przypomnimy także niezwykle charyzmatyczne wokalistki, które zawsze porywały do wspólnej zabawy całą publiczność – Beatę Kozidrak z zespołem Bajm w utworach: „Co mi Panie dasz”, „Nie ma wody na pustyni” i „Józek nie daruję Ci tej nocy” oraz Agnieszkę Chylińską w takich przebojach, jak: „Kiedy powiem sobie dość” zespołu O.N.A., „Drzwi” (O.N.A.), „Nie mogę Cię zapomnieć” i „Królowa łez”” – czytamy.

Stacja podaje, że przypomni również występy zespołu T. Love. Pojawią się takie hity jak „IV Liceum Ogólnokształcące”, „To wychowanie” (z gościnnym udziałem Kasi Kowalskiej), „Chłopaki nie płaczą” i „Warszawa”. Ponadto dzień później, czyli 24 maja 2020 odbędzie się Sopocki Hit Kabaretowy. Na scenie wystąpią m.in. kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Skeczów Męczących, Formacja Smile czy Kabaret Moralnego Niepokoju.

Polsat Festiwal Giganci rozpocznie się 23 maja o godzinie 20:00.

Będziecie oglądać Polsat Festiwal Giganci 2020?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry