“Sopot HIT Festiwal 2024”: Odważne stylizacje gwiazd! Kto poszedł na całość?!

25 maja 2024
Przez: : M.J

Podczas pierwszego dnia imprezy Polsat Hit Festiwal 2024, jak zwykle byliśmy świadkami nie tylko wokalnych popisów gwiazd, jak również zaskakujących i odważnych stylizacji, którymi zwracały wzrok zebranych. Zobaczcie, kto nie dał koło obok siebie przejść obojętnie.

Polsat Hit Festiwal 2024

Sezon letnich festiwali muzycznych można uznać za oficjalnie rozpoczęty. 24 maja wystartowała najnowsza edycja Polsat Hit Festiwalu, corocznego wydarzenia muzycznego odbywającego się w Sopocie. W tym roku organizatorzy dołożyli wszelkich starań, aby przyciągnąć rekordową liczbę widzów. Program imprezy obejmuje występy najgorętszych gwiazd polskiej sceny muzycznej – zarówno znanych i cenionych weteranów, jak i obiecujących debiutantów.

Pierwszy dzień Polsat Hit Festiwalu to koncert największych przebojów znanych artystów. W piątek 24 maja w Operze Leśnej wystąpili między innymi: Lanberry, Tribbs, Doda, Smolasty, Natalia Zastępa oraz Margaret. Gwiazdy zaprezentowały swoje najpopularniejsze utwory, które odniosły duże sukcesy komercyjne w ostatnim czasie. Nie zabrakło również powrotów do ponadczasowych hitów z poprzednich lat.

Zaskakujące stylizacje gwiazd podczas Polsat Hit Festiwal 2024

Doda

Doda nie byłaby sobą, gdyby na ten dzień nie wybrała zaskakującej stylizacji. Choć artystka przebierała się i w swoim zanadżu miała również inne kreacje naszą uwagę przykuła błękitna, gorsetowa mini sukeinka. Doda dobrała do niej chustkę, którą zawiązała na szyi oraz komwbojki.

Zobacz także: Odważna stylizacja Dody kosztowała KROCIE! Hit czy kit?

Doda
scena z: Doda, fot. Marcin Gadomski/AKPA

Roksana Węgiel

Roksana zrywa z wizerunkiem grzecznej dziewczynki. Stylizacja podczas Sopot Hit Festiwal zaskoczyła zebranych i widzów. Młoda artystka pojawiła się w czarnym komplecie, na który składały się cekonowe majtki oraz gorsetowo- siateczkowa góra, posiadające liczne wycięcia.

Roxie
scena z: Roksana Węgiel, fot. Marcin Gadomski/AKPA

Margaret

Margaret również skupiła wzrok zebranych dzięki swojej odważnej stylizacji. Artystka pokazała się w wiązanej z przodu górze. Do tego dobrała siateczkowe bolerko z futrzastymi rękawami oraz bardzo krótkie spodenki. Cała stylizacja była w kolorze czarnym.

Margaret
Na zdj.: Margaret, Fot. Marcin Gadomski/AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej