Świetne prezenty na Mikołajki z Pepco. Jest w czym wybierać!

5 grudnia 2023
Przez: : K.M.

Już 6 grudnia będziemy sobie wręczać upominki z okazji Mikołajek. W sklepach Pepco znaleźliśmy kilka propozycji na mikołajkowy prezent. Z pewnością coś przypadnie Wam do gustu!

Skarpetki z motywem świątecznym z Pepco

W wielu krajach skarpetki wręczone w prezencie symbolizują ciepło, wygodę i ochronę. Dając je najbliższym, oferujemy wyraz troski i uczucie. Znajdziemy wiele propozycji skarpetek dla niej i dla niego. Do wyboru mamy wiele kolorów, motywów świątecznych oraz te z animowanych seriali. Ceny za zestawy skarpetek wahają się między 10 a 20 złotych.

Świąteczne skarpetki Pepco
Świąteczne skarpetki / fot. Instagram.
skarpetki Pepco
Skarpetki dla niej i dla niego / fot. Instagram.

Sweter lub bluza

W ofercie sklepu znajdziemy również niezawodne swetry lub bluzy ze świąteczną aplikacją. Do wyboru mamy czerwony sweter z dobrej jakości tkanin z dużą aplikacją z przodu w kształcie renifera i z napisem Merry Christmas. Natomiast, bluza występuje w kolorze butelkowej zieleni i na przodzie również znajduje się świąteczna aplikacja tym razem z postacią z serialu The Simpsons.

Świąteczna bluza z Pepco
Bluza Pepco / fot. Instagram.
Sweter z Pepco
Sweter z Pepco na Święta/ fot. Instagram.

Kapcie z motywem świątecznym z Pepco

Kapcie to idealny prezent dla każdego i na każdą okazję. Do wyboru mamy kapcie z futerkiem i rogami w kształcie renifera, za które zapłacimy jedynie 20 złotych. Znajdziemy również takie z futerkiem z nadrukiem animowanych postaci na cholewce czy klasyczne w granatowo-czerwoną kratę dla mężczyzn.

Świąteczne kapcie z Pepco
Kapcie na prezent fot. Instagram.
Prezent z Pepco
Pomysł na prezent z Pepco fot. Instagram.

Bokserki z aplikacją świąteczną

Za dwupak bokserek z motywem świątecznym zapłacimy jedyne 15 złotych! Tutaj również mamy wiele motywów czy kolorów. Bielizna zapakowana jest w ozdobne pudełko, gotowe do wręczenia jako prezent.

Świąteczne bokserki z Pepco
Bokserki na prezent fot. Instagram.

A Wam udało się już upolować prezent na Mikołajki?

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej