Popularny stand-uper nie żyje. Miał tylko 32 lata

Słowa kluczowe:
gwiazdykomiknewsstand up
30 czerwca 2022
Przez: : B.Z

Popularny stand-uper nie żyje. Uwielbiany komik odszedł niespodziewanie w wieku zaledwie 32 lat. Chodzi o pochodzącego z Kanady Nicka Nemeroffa. Jego występu znane były niemal na całym świecie. Jako pierwsi o odejściu 32-latka informowali jego bliscy. Co tak naprawdę się stało? Czy ujawniono przyczynę śmierci Nemeroffa?

Popularny stand-uper nie żyje. Miał tylko 32 lata, fani w żałobie

Przykre wiadomości docierają z Kanady. Jak donoszą tamtejsze media, nie żyje znany stand-uper. Nick Nemeroff – bo o nim mowa – miał zaledwie 32 lata. W ostatnim czasie stawał się coraz popularniejszy, a jego występy śledziła wielka rzesza fanów. Jako pierwsi o śmierci Nemeroffa informowali jego bliscy. Specjalne oświadczenie pojawiło się między innymi w mediach społecznościowych komika. Jego treść przytacza portal rmf.fm – można tam przeczytać:

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy o nagłym odejściu naszego ukochanego Nicka Nemeroffa. […] Zdobył uznanie w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych, stając się jednocześnie „komikiem dla komików” i przebojem przyciągającym tłumy, które były zachwycone jego niepowtarzalnym sposobem mówienia i świeżym podejściem do komedii. […] Nick poświęcił się stand-upowi z ogromną determinacją, co przyniosło niesamowite rezultaty.

ZOBACZ TAKŻE: Ania Głogowska przyłapana na namiętnym pocałunku! Wiemy kim jest ten mężczyzna i nie jest to Mikołaj Roznerski!

Co było przyczyną śmierci znanego komika?

Fani zastanawiają się, co było przyczyną śmierci znanego komika. Jak na razie nie podaje się jednak tego do wiadomości publicznej.

Na stronie internetowej radia RMF czytamy, że komik znany był nie tylko w Kanadzie, ale także w USA. O jego klasie świadczy fakt, że nominowano go do wielu nagród – między innymi do Canadian Comedy Award czy Juno Award.

Nieskończenie słodki, wspierający innych, skromny wobec swoich licznych umiejętności i osiągnięć, Nick żył swoim życiem robiąc to, co kochał i tak zostanie zapamiętany. RIP Nick. Kochamy Cię.

Fani w mediach społecznościowych piszą o nim natomiast w ten sposób:

Zawsze będziemy go wspominać jako świetnego, fajnego faceta, który był miły, pomagał i faktycznie zmienił wiele z naszego życia na lepsze.

źródło: rmf.fm, Twitter

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej