PORODY GWIAZD 2020! Tym gwiazdom powiększyły się rodziny! Prawdziwe BABY-BOOM!

31 grudnia 2020
Przez: : M.J

PORODY GWIAZD 2020! Tym gwiazdom w 2020 roku powiększyły się rodziny i trzeba przyznać, że rok 2020 to prawdziwe BABY-BOOM! Wśród szczęśliwych rodziców są między innymi Majdanowie, czy Lewandowscy. Zobaczcie, które gwiazdy w polskim show-biznesie przywitały nowego członka rodziny!

Nie da się ukryć, że w tym roku mnóstwo osób ze świata polskiego show-biznesu przywitało na świecie swoje pociechy. Dla jednych przygoda z macierzyństwem dopiero się rozpoczęła, a do niektórych dołączył nowy członek rodziny, który wniósł mnóstwo szczęścia i radości. Osoby znane chętnie dzielą się narodzinami swoich potomków w mediach społecznościowych, a my bacznie obserwujemy, jak przygotowują się do tego niesamowitego momentu! Zobaczcie!

Zobaczcie również: Rozstania w 2020 roku. Które gwiazdy nie są już razem?

PORODY GWIAZD 2020! Tym gwiazdom w 2020 roku powiększyły się rodziny!

Paula Tumala
14 stycznia 2020 roku na świat przyszły dwie urocze dziewczynki. Paula Tumala została po raz pierwszy mamą. Córki Tumali dostały na imię Nadia i Anastazja.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski
14 stycznia na świat przyszła również córeczka Sylwii Przybysz i Janka Dąbrowskiego. Co ciekawsze, ich córeczka Pola już niebawem doczeka się rodzeństwa, a szczęśliwi rodzice w tym roku mają powody do dumy, gdyż wszystko wskazuje na to, że ich rodzina za niedługo ponownie się powiększy!

Weronika Marczuk
17 stycznia 2020 roku Weronika Marczuk przywitała na świecie swoją pierwszą córeczkę Anię. Nie da się ukryć, że dla Weroniki było to niesamowite przeżycie i czas oczekiwania na swoją pociechę.

PORODY GWIAZD 2020!

Kasia Ankudowicz
Kasia Ankudowicz córeczkę Konstancję przywitała na świecie w marcu 2020 roku.

Martyna Gliwińska
Była już partnerka Jarosława Bieniuka w marcu 2020 roku przywitała na świecie synka Kazimierza. Jest to pierwsze dziecko Martyny, a czwarte byłego piłkarza.

Ania Lewandowska
7 maja na świat przyszła druga córka Ani i Roberta Lewandowskich. Klara doczekała się młodszej siostrzyczki, która dostała na imię Laura. Nie da się ukryć, że ciąża Lewandowskiej i poród były jednymi z najbardziej wyczekiwanymi w tym roku!

Katarzyna Glinka
Na początku maja swojego synka przywitała na świecie Kasia Glinka. Wraz ze swoim partnerem Jarosławem Bieniecki swojemu synkowi dali na imię Leo.

Marta Żmuda-Trzebiatowska
Aktorka jest jedną z tych gwiazd, która nie ma w swoim zwyczaju, aby dzieli się swoim życiem prywatnym. Ciąża Marty wyszła na jaw, kiedy wyraźnie było widać jej ciążowy brzuszek. Również o porodzie media dowiedziały się już po czasie. Marta i Kamil Kula przywitali na świecie córeczkę Paulinkę.

Małgorzata Rozenek- Majdan
Nie da się ukryć, że ciąża Małgorzaty Rozenek-Majdan była jedną z najgłośniejszych w tym roku. Ona wraz z Radosławem nie ukrywali, że jest to dla nich wyjątkowy czas i chętnie dzielili się zdjęciami ciążowego brzuszka Małgosi. Synek pary Henio przyszedł na świat 10 września 2020 roku!

Agnieszka Radwańska
Tenisistka po zakończeniu kariery sportowej postanowiła skupić się na rodzinie. Agnieszka wraz z Dawidem Celtem w lipcu przywitali synka, któremu dali na imię Jakub.

PORODY GWIAZD 2020! Tym gwiazdom w 2020 roku powiększyły się rodziny!

Maja Hyży
Maja Hyży doczekała się córeczki. Do dwóch jej synów z małżeństwa z Grzegorzem Hyżym dołączyła córeczka, której dała na imię Antosia.

Aleksandra Żebrowska
Trzeciego syna na świecie przywitała Aleksandra Żebrowska wraz z Michałem Żebrowskim. Do Henryka i Tadeusza dołączył Feliks.

Maffashion
10 września na świat przyszedł synek Julii Kuczyńskiej i Sebastiana Fabijańskiego. Trzeba przyznać, że obydwoje utarli mediom nosa i cały okres ciąży blogerki trzymali niemal w tajemnicy do samego rozwiązanie. O narodzinach syna Bastiana poinformowali również po kilku dniach.

Basia Kurdej-Szatan
Aktorka swojego synka Henia przywitała na świecie pod koniec września, a szczęśliwą nowiną jako pierwszy pochwalił się dumny tata. Jest to już drugi potomek Basi i Rafała, którzy mają już córeczkę Hanię.

Lara Gessler
21 października na świat przyszła wnuczka Magdy Gessler. Lara, córka restauratorki dała jej urocze imię Nena, a dziewczynka jest oczkiem w głowie swojej babci.

Ula Chincz
Ulapedantula na świecie przywitała syna Roberta. Dziennikarka o swojej ciąży poinformowała, kiedy była już w zaawansowanej ciąży.

Swoje pociechy na świecie w 2020 roku przywitały również:

Joanna Moro (córka Ewa)
Małgorzata Borysewicz (córka Blanka)
Anna Korcz (syn Franciszek)
Ola Jordan (córka Ella)
Hania Stach (syn Iwo)

Trzeba przyznać, że kończący się 2020 rok, to istne baby-boom w polskim show-biznesie!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej