Połącz się z nami

Rozstania w 2020 roku. Które gwiazdy nie są już razem?

Najgłośniejsze rozstania 2020 roku

Z życia gwiazd

Rozstania w 2020 roku. Które gwiazdy nie są już razem?

Rok 2020 nie dla wszystkich okazał się szczęśliwy. Wiele gwiazd musiało pożegnać się ze swoimi partnerami. Zobacz najgłośniejsze rozstania w 2020 roku!

Nie da się ukryć, że miniony rok był pełen rozstań, burzliwych związków jak i zawierania nowych znajomości. W świecie celebrytów wydarzyło się naprawdę sporo, a oto małe podsumowanie.

Najgłośniejsze rozstania w 2020 roku!

Niewątpliwie jednym z najgłośniejszych rozstań było zakończenie związku Blanki Lipińskiej i Barona. Para cieszyła się ogromną popularnością, a liczba ich fanów stale rosła. Co więcej, Blania jak i Alek ochoczo dzielili się swoim życiem w mediach społecznościowych. Ich relacja wydawała się piękna i usłana różami, dlatego nikt nie spodziewał się ich rozstania. Zaraz po tych wydarzenia Blanka wybrała się w podróż do Egiptu, gdzie leczyła rany w towarzystwie swoich przyjaciół.

Kolejny szokiem okazało się rozstanie Sylwii Madeńskiej i Mikołaja Jędruszczaka, którzy poznali się i zyskali sławę dzięki udziałowi w programie „Love Island”. Co więcej, para pojawiła się również w „Tańcu z gwiazdami”, gdzie Sylwia wystąpiła w roli trenerki. Niestety ich drogi się rozeszły, a koniec związku skutkował również końcem udziału w programie.

Zwycięzcy pierwszej edycji „Hotelu Paradise” – Chris i Marietta również postanowili się rozstać.

Kochani. Miałam nadzieje ze nie będę nigdy pisać tego postu ale stało się. Coś się kończy, coś się zaczyna. Niestety nasz związek z Chrisem dobiegł końca, była to nasza wspólna decyzja, jak się okazało jesteśmy zbyt różni. Proszę Was o zrozumienie i szacunek do zaistniałej sytuacji, oboje nie chcemy się na ten temat wypowiadać” – poinformowała Marietta.

Na samym końcu 2020 roku Asia Opozda poinformowała o zakończeniu związku z Antkiem Królikowskim.

„W odpowiedzi na liczne pytania od dziennikarzy i mediów chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem” – napisała na swoim Instagramie.

Wielkim echem w mediach odbiło się także rozstanie Rafała i Gabriela, znanych z programu „Królowe życia„. Ich późniejsze perypetie stały się obiektem zainteresowań internautów.

Smutne chwile musieli przeżyć również Sandra Kubicka i Kaio Alves Goncalves. Para zaręczyła się w sierpniu 2019 roku i głośno snuła plany na ten założenia rodziny, ślubu i dziecka. Niedługo później do mediów trafiła informacja o ich kryzysie, który okazał się nie do pokonania.

Fani programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” ochoczo śledzili losy Oliwii i Łukasza, którzy odnaleźli miłość w programie. Ich uczucie stało się tak silne, że doczekali się syna. Na dniach Oliwia poinformowała:

„Moi Drodzy, kilka miesięcy temu stanęliśmy z Łukaszem w obliczu zupełnie nowej sytuacji życiowej. Nie jest to dla mnie łatwe, by pisać o tym w Sieci, ale chcę zapobiec rozprzestrzenianiu się nieprawdziwych informacji dotyczących naszego małżeństwa. Oboje od początku toczyliśmy walkę o nasz związek. Włożyliśmy ogrom pracy, by pozostać w małżeństwie. Pomimo naszych starań i zasięgnięciu specjalistycznej pomocy nie udało nam się i rozstaliśmy się.

https://www.instagram.com/p/CJTxHwBgxub/?utm_source=ig_embed

Najgłośniejsze rozstania 2020 roku to także koniec związku Ilony Felicjańskiej i Paula Montany, Anny Wendzikowskiej i Jana Bazyla, Antka Królikowskiego i Kasi Dąbrowskiej, Oli i Rafała z „Love Island”, a także Madzi i Oleha z „Big Brothera”.

Mamy nadzieję, że przyszły rok przyniesie więcej szczęścia i miłości!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry