Połącz się z nami

„Rolnik szuka żony 8”: Faworytka Krzysztofa zrezygnowała z programu. Co było tego powodem?

Krzysztof z Rolnik szuka żony 8

Rozrywka

„Rolnik szuka żony 8”: Faworytka Krzysztofa zrezygnowała z programu. Co było tego powodem?

Krzysztof to jeden z rolników, który zgłosił się do programu Rolnik szuka żony 8 z nadzieją na znalezienie drugiej połówki. Podczas pierwszych spotkań prowadząca – Marta Manowska nie miała jednak dla niego dobrych wieści. Faworytka mężczyzny zrezygnowała z udziału w reality-show. Co było tego powodem? Przekonajcie się.

Rolnik szuka żony 8

Jesienna ramówka przyniosła wiele ciekawych programów i seriali. Jedną z wyczekiwanych produkcji była kolejna edycja programu Rolnik szuka żony. W programie poznaliśmy grono uczestników , którzy zgłosili się do udziału w reality-show z nadzieją na znalezienie drugiej połówki.

Zobacz także: Staszek z 8. edycji jest zaręczony?

W ostatnim z odcinków doszło do spotkań. Szczególnie zaskoczyło widzów wyznanie młodych kandydatek Kamila. Obie dziewczyny nie tylko są gotowe na dzieci ale są już pewne, że to z rolnikiem chcą budować swoją przyszłość.

Zobacz także: Kamil z Rolnik szuka żony 8 usłyszał szczere wyznania kandydatek

Krzysztof i jego kandydatki na żonę

Krzysztof to jeden z najstarszych uczestników ósmej edycji. Podczas czytania listów prowadząca Marta Manowska nie mogła powstrzymać wzruszenia podczas historii jednej z kandydatek – Joanny.

Joanna opisała w nim swoje życie oraz dotychczasowe związki. Krzysztof również bardzo przejął się historią kandydatki i postanowił, że chciałby zaprosić ją na spotkanie.

Niestety, ale Joanna niespodziewanie zrezygnowała z poznania Krzysztofa i wycofała się z programu. Marta Manowska przekazała rolnikowi smutne wieści, przyznając, że Joanna zrezygnowała ze spotkania z rolnikiem ze względu na problemy życiowe:

„Jest taka jedna kobieta, która Ci bardzo po głowie chodziła. Niestety Joasia zrezygnowała, chyba z powodów życiowych (…) i o niej musimy zapomnieć.”

Krzysztof spotkał się z pięcioma kobietami. Kasią, Bogusławą, Anetą i Moniką oraz Swietą – z ostatnią z nich dzięki połączniu online.

Krzysztof z Rolnik szuka żony 8
Krzysztof – uczestnik nowej edycji reality-show

Kibicujecie Krzysztofowi?

Źródło: Instagram programu Rolnik szuka żony

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry