Poważne kłopoty popularnego freak fightera! Sprawa staje się coraz głośniejsza

Słowa kluczowe:
freak fightgwiazdynewsPolska
13 listopada 2023
Przez: : B.Z

Poważne kłopoty popularnego freak fightera! Coraz głośniej jest o sprawie znanego w sieci Tomasza C. Celebryta już dwukrotnie występował na galach freak fight, ale teraz mówi się o nim z zupełnie innego powodu. Mianowicie, o Tomaszu C. wyemitowano odcinek popularnego programu “Państwo w Państwie” na otwartej antenie Polsatu. Pisze o tym między innymi branżowy portal mma.pl. O co dokładnie chodzi? Szczegóły poniżej!

Poważne kłopoty popularnego freak fightera! Sprawa staje się coraz głośniejsza

Popularny freak fighter Tomasz C. ma nie lada kłopoty – tak możemy dowidzieć się z branżowych stron oraz przede wszystkim z emisji jednego z odcinków programu “Państwo w Państwie”. Program można oglądać na otwartej antenie Polsatu. Jak się okazuje, chodzi o wynajmowany przez gwiazdora, luksusowy apartament w centrum Warszawy.

W mma.pl czytamy, że Tomasz C. od miesięcy zalega z opłatami za wynajem lokum. Gdyby tego było mało, celebryta miał nawet otrzymać wypowiedzenie umowy od właściciela apartamentu – jednak nie zamierza się z niego wynosić. Co więcej, ma on żądać opłaty za to, że opuści mieszkanie.

Polsat podał, że chodzi o apartament znajdujący się w w jednym z najdroższych budynków w stolicy – przy ulicy Grzybowskiej w Warszawie. Podano nawet kwotę zobowiązania, jaką wobec właściciela mieszkania ma Tomasz C.

ZOBACZ TAKŻE: Skandal z udziałem Lewandowskiego. Tak potraktował młodego piłkarza [WIDEO]

“W pewnym momencie przestał regulować swoje zobowiązania i przez pół roku jego zobowiązanie w stosunku do właściciela mieszkania sięgnęły 48 tys. zł.”

Jak podaje portal mma.pl – zobowiązanie w stosunku do właściciela mieszkania przez pół roku sięgnęło kwoty 48 tysięcy złotych. To naprawdę sporo. Jak donoszą media, w mieszkaniu odcięto już energię elektryczną, ale to mimo wszystko jest wciąż okupowane przez Tomasza C., jego partnerkę oraz kilkumiesięczne dziecko.

Tomasz C. zabrał głos w głośnej sprawie, a jego wypowiedź poznaliśmy na łamach programu “Państwo w Państwie” Celebryta mówi tam:

“My, jak będziemy chcieli to będziemy tu mieszkać jeszcze rok czasu. W majestacie prawa oczywiście… Albo się dogadamy polubownie, bez pośredników, albo się w ogóle nie dogadamy i będzie sąd rozstrzygał te sprawę, będzie to trwało wiele miesięcy. Moje warunki są takie, że ja dostanę na pół roku z góry, na nowe mieszkanie i się wyprowadzam z tego. Dziękuję bardzo, pani to przemyśli!”

źródło: mma.pl, Polsat – “Państwo w Państwie”; foto: Twitter

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej