”Barwy szczęścia”: Wzruszający ostatni odcinek z Krzysztofem Kiersznowskim. Tak pożegnała go produkcja serialu…

5 stycznia 2022
Przez: : M.J

Po raz ostatni widzowie serialu Barwy szczęścia 3 stycznia zobaczyli na swoich ekranach Krzysztofa Kiersznowskiego. Produkcja zdecydowała się na wzruszający gest po śmierci znakomitego aktora. Zobaczcie nagranie.

Nie żyje Krzysztof Kiersznowski

Znakomity aktor, który na swoim koncie miał wiele kultowych ról w filmach i serialach zmarł 24 października 2021 roku. Miał 70 lat. Krzysztofa Kiersznowskiego pożegnało wiele gwiazd, a w mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo wzruszających wpisów.

Pogrzeb Kiersznowskiego odbył się 4 listopada. Aktor spoczął na cmentarzu w Komorowie, a podczas ostatniej drogi towarzyszyli mu nie tylko najbliższe osoby, ale również koledzy i koleżanki, którzy mieli okazję poznać osobiście aktora.

Zobacz także: Pogrzeb Krzysztofa Kiersznowskiego.

Nie żyje Krzysztof Kiersznowski
Krzysztof Kiersznowski od lat grał w Barwach szczęścia.

Aktor od lat zmagał się z chorobą, jednak nie poddawał się i nadal uczestniczył w nagraniach do serialu Barwy szczęścia. Kiersznowski wcielał się w postać Stefana Górki, emerytowanego strażaka i jak się okazuje, dalsze losy jego postaci były już wcześniej przemyślane przez produkcję biorąc pod uwagę chorobę aktora.

Wątek Kiersznowskiego zakończył się wyjazdem granego przez niego bohatera do Norwegii. Ostatni odcinek z udziałem aktora widzowie zobaczyli 3 stycznia 2022 roku. Dodajmy, że zdjęcia do serialu nagrywano latem.

Pożegnanie Krzysztofa Kiersznowskiego w Barwach szczęścia

Na koniec 2543. odcinka pojawił się klip upamiętniający rolę Kiersznowskiego w Barwach szczęścia. Nagranie pojawiło się również na oficjalnym profilu serialu w mediach społecznościowych.

“Trudno nam uwierzyć, że dziś po raz ostatni spotkaliśmy się z Tobą na naszej wspólnej drodze. To była piękna podróż, Krzysiu… Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach i w naszej pamięci. 🖤”-napisano na oficjalnym profilu Barw szczęścia.

Widzowie pod klipem nie kryją smutku, że już więcej nie zobaczą na swoich ekranach Stefana Górki:

“Popłakałam się. Miałam wrażenie, że odszedł mi ktoś bliski.😢”

“Wydaje się niemożliwe, że już nie ma Pana Krzysztofa. Grał do końca, dawał radę i nagle śmierć? Straszne…”

“Będziemy tęsknić, już tęsknimy Panie Krzysiu 💔”

Wam też będzie brakowało Stefana Górki w Barwach szczęścia?

Źródło: Instagram Barw szczęścia

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz