Połącz się z nami

Poziom hejtu wylewanego na Natalię Siwiec sięga zenitu!

Z życia gwiazd

Poziom hejtu wylewanego na Natalię Siwiec sięga zenitu!

Mimo że modelka stara się funkcjonować normalnie, internauci wciąż zarzucają jej ignorancję obecną sytuacją na świecie. Poziom hejtu wylewanego na Natalię nabiera na sile!

Natalia od wielu tygodni przebywa na wakacjach, a powrót do domu w obecnym czasie utrudnia jej pandemia koronawirusa i wiele odwołanych lotów.

View this post on Instagram

💦💦💦💦💦💦💦💦💦

A post shared by N🔺tH (@nataliasiwiec.official) on

Modelka razem z rodziną postanowiła tuż po nowym roku opuścić ojczyznę i udali się na wakacje za ocean, wybierając ukochane miejsce Natalii – Tulum w Meksyku. Instagram Siwiec od tego czasu zalewały zdjęcia i relacje z wypoczynku. Modelką chwaliła się w sieci licznymi stylizacjami, które poza zachwytami nieraz spotykały się także z krytycznym odbiorem.

Tydzień temu polski Rząd ogłosił stan zagrożenia epidemicznego i wprowadzone zostały liczne restrykcje. Poza zamknięciem wielu miejsc publicznych tymczasowo zamknięte zostały również granice, a także odwołano i przełożono wiele lotów krajowych i międzynarodowych. Natalii, która razem z partnerem i córeczką Mią od wielu tygodni przebywa w Ameryce Południowej, plan powrotu do kraju pokrzyżowała epidemia koronawirusa.

Poziom hejtu wylewanego na Natalię Siwiec sięga zenitu

Natalia jako osoba publiczna wielokrotnie musiała mierzyć się z hejtem. Teraz kiedy koronawirus rozprzestrzenia się po całym świecie, nastroje wśród rodaków nie są optymistyczne. Po raz kolejny oberwało się Natalii, a powodem było z pozoru niewinne zdjęcie modelki.

View this post on Instagram

In the shadow…

A post shared by N🔺tH (@nataliasiwiec.official) on

Obserwatorzy modelki kolejny raz zarzucili Siwiec ignorancję, spowodowaną dodawaniem zdjęciem, na których reklamuje produkty.

„Może ty wesprzesz szpitale i ludzi w Polsce na walkę z korona wirusem a nie leżysz i reklamujesz sukienki a ludzie w Polsce i lekarze przezywają dramat wstyd”

„Ciekawa jestem kiedy Ciebie na wakacjach dopadnie wirus i brdziesz zasuwać do Polski w podskokach! Żenada! Ludzie rozpaczaja a ta sie bawi na wakacjach. Ehhh”

Natalia nie przeszła obojętnie wobec kolejnych komentarzy pełnych negatywnych emocji i odpowiedziała.

„a skąd wiesz ze nie wsparłam ? Aaaaa… bo nie pochwaliłam się wszystkim jaka jestem za***ista by wszystkim się przypodobać”

Myślicie, że komentarze internautów są na miejscu? W końcu Instagram to także narzędzie pracy wielu gwiazd. Czy w związku z koronawirusem powinni zatem przestać zarabiać na życie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry