Połącz się z nami

Poznajcie partnerki polskich skoczków narciarskich! Co wiemy na ich temat?

Rodziny skoczków narciarskich.

Z życia gwiazd

Poznajcie partnerki polskich skoczków narciarskich! Co wiemy na ich temat?

Skoki narciarskie od lat cieszą się sporym zainteresowaniem i dostarczają widzom mnóstwo emocji. Zawodnicy mogą liczyć nie tylko na wsparcie fanów tej dyscypliny, ale również na co dzień wspierają i kibicują im drugie połówki. Kim są partnerki polskich skoczków narciarskich? Poznajcie je bliżej!

Zimowa dyscyplina sportowa

Zimowa dyscyplina sportowa rozgrywana jest na skoczniach narciarskich już od połowy XIX wieku. Choć skoki narciarskie najbardziej popularne są w krajach nordyckich, to trzeba przyznać, że Polacy również pokochali tę dyscyplinę. Fani oczekują swoich ulubieńców, którzy przez kolejne miesiące będą dostarczali im mnóstwo emocji. Skoczkowie nie tylko mogą liczyć na doping widowni, ale również mają ogromne wsparcie wśród swoich bliskich. Poznajcie partnerki naszych skoczków.

Partnerki polskich skoczków narciarskich

Kamil Stoch

Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch stanęli na ślubnym kobiercu w 2010 roku. Choć żona Kamila stroni od mediów, to niejednokrotnie udowadniała, że jest ogromnym wsparciem dla swojego męża. Co więcej, jest ona jego menadżerką i jak podkreśliła w jednym z wywiadów, obydwoje nie wyobrażają sobie życia bez siebie, gdyż idealnie potrafią się uzupełniać.

“Wypracowaliśmy system, który się sprawdza. Nie wyobrażam sobie swojej pracy bez Kamila i myślę, że on też nie wyobraża sobie skoków bez wsparcia, które dostarczam nie tylko jako żona, ale też jako menedżerka “- powiedziała Ewa w rozmowie z Onet Sport.

Kamil Stoch z ukochaną.
Kamil Stoch z Ewą Bilan-Stoch.

Piotr Żyła

Piotrek swojego czasu był w związku małżeńskim z Justyną Żyła, z którą doczekał się syna i córki. Rozwód pary odbił się szerokim echem w mediach i choć nie brakowało wielu kontrowersji, to wszystko wskazuje na to, że byli małżonkowie doszli do porozumienia. Aktualnie Żyła związany jest z Marceliną Ziętek, którą widzowie mogą znać m.in. z serialu 19+.

Zobacz także: Pierwsze wspólne zdjęcia Ziętek i Żyły!

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek.
Piotr Żyła z Marceliną Ziętek.

Dawid Kubacki

Dawid związany jest z Martą, której oświadczył się w 2018 roku. Para stanęła na ślubnym kobiercu w 2019 roku, a pod koniec grudnia 2020 roku doczekali się córki Zuzanny. Wspólne zdjęcia Dawida i Marty znajdziemy na Instagramie skoczka.

Rodzina Dawida Kubackiego.
Dawid Kubacki z rodziną.

Maciej Kot

Skoczek zaczął się spotykać z Agnieszką w 2015 roku, a ślub wzięli 4 lata później. Ukochana Macieja jest trenerką personalną i jak mówi, sport to jej uzależnienie. W maju 2021 roku na świat przyszła pierwsza pociecha pary, syn Filip.

Rodzina Macieja Kota.
Maciej Kot z rodziną.

Partnerki polskich skoczków

Stefan Hula

Stefan poślubił Marcelinę w 2012 roku. Para doczekała się dwóch córek, a zdjęcia całej rodziny chętnie publikuje skoczek na swoim Instagramie. Ciekawostką na pewno jest to, że żona Stefana szyje stroje dla skoczków narciarskich.

Stefan Hula z rodziną.
Rodzina Stefana Huli.

Aleksander Zniszczoł

Zniszczoł na ślubnym kobiercu stanął z Magdaleną w 2017 roku. Para doczekała się córki Hani.

Aleksander Zniszczoł.
Żona Aleksandra Zniszczoła.

Klemens Murańka

Klemens i Agnieszka pobrali się w 2015 roku. Mają dwóch synów. Pierwszy z nich przyszedł na świat w 2014 roku i dostał imię po ojcu. W styczniu 2021 roku na świecie pojawił się drugi syn Klemensa i Agnieszki.

Klemens Murańka.
Rodzina Klemensa Murańki.

Źródło: Wikipedia / Instagram

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry