Pracownica Hiltona wyrzuciła Rosjankę z hotelu! Skandaliczne nagranie obiegło sieć…

11 kwietnia 2022
Przez: : J.J

Kolejne skandaliczne wideo obiegło polskie media. Jak się okazuje, jedna z Rosyjskich obywatelek zameldowała się w warszawskim hotelu Hilton, jednak przez swoje zachowanie została z niego wyrzucona. Zobaczcie, jak zachowywała się Rosjanka, kiedy ochrona zapukała do jej drzwi.

Trwa 47 dzień inwazji na Ukrainę, a my jesteśmy świadkami okrucieństwa wojsk Putina, które rozgrywa się tuż za naszą granicą. Kraje nakładają kolejne sankcje na Rosjan, w których gronie znajduje się bardzo duża część ludzi, która zgadza się na brutalne zachowanie rosyjskich wojsk, w wyniku których giną cywile a w tym także dzieci i osoby starsze.

Zobacz także: Nie żyje ukraiński sportowiec

Rosjanka wyrzucona z hotelu w Warszawie

Jak donoszą media, o tym, że pozostałe kraje nie będą godzić się na takie podejście do wojny przekonała się na własnej skórze jedna z Rosjanek. Jak podaje portal Interia Rosjanka zameldowała się w jednym z warszawskich hoteli – Hiltonie. Kobieta jednak była jedną z tych osób, która rozpowszechniała fałszywe informacje na temat wojny i poparcie rosyjskich wojsk.

“Rosjanka została wyrzucona […] za rozpowszechnianie kłamstw o ukraińskiej armii, która miała strzelać do mieszkańców Charkowa” – czytamy przy zamieszczonym filmiku, które obiegło sieć.

Zobacz także: Rosyjskie wojsko zaatakuje Polskę?

Agresywne zachowanie Rosjanki

Po Rosjankę przyszło dwóch ochroniarzy. Kobieta w ich towarzystwie opuściła hotelowy pokój i wdała się w dyskusję z jedną z kobiet, która pracuje w obsłudze hotelu:

“Oto kultura. Dlatego Europa nie przyjmuje, a nawet Izrael nie przyjmuje takich ludzi” (…) Oto jak pozbywamy się “ruskiego miru” nawet w Polsce – zwraca się do Rosjanki.

Rosjanka wyrzucona z polskiego hotelu
Rosjanka wyrzucona z Hiltona w Polsce

Rosjanka nie dała za wygraną. Cały czas agresywnie odpowiadała, przeklinając i wyzywając swoją rozmówczynię, nazywając ją donosicielką. Zobaczcie całe wideo z tego zdarzenia.

Internauci poparli wyrzucenie Rosjanki z warszawskiego hotelu. To tylko niektóre z licznych komentarzy, które czytamy pod kontrowersyjnym wideo:

“Nikt jej za rozpowszechnianie kłamstw i propagandy głaskał nie będzie.”

“I bardzo dobrze” – popierają internauci.

Źródło: Instagram, Twitter

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej