„True Love”: Pan Lektor w nowym reality-show! Są już pierwsze zdjęcia z planu

12 stycznia 2023
Przez: : W.M.

Pod koniec lutego na antenie TVN7 pojawi się nowe reality-show True Love – Prawdziwa miłość. W programie ponownie poznamy singli i singielki marzących o wielkiej miłości. W roli prowadzącej zadebiutuje Edyta Zając, ale jak się okazuje, w programie nie zabraknie także lubianego przez widzów Hotel Paradise Pana Lektora.

Programy typu realty-show od lat przeżywają prawdziwe odrodzenie w polskiej telewizji. Wiele stacji prześciga się w propozycjach dla swoich widzów, a prym wciąż wiodą formaty randkowe, w których uczestnicy próbują odnaleźć prawdziwą miłość.

Już wiosną na antenę Polsatu powróci Love Island. Wyspa miłości, ale fani nie mogą za to liczyć na kolejny sezon Hotel Paradise. Jak się okazało, w jego miejscu pojawi się za to Prawdziwa miłość – polska wersja True Love, stworzona przez Warner Bros. Niedawno stacja ogłosiła casting do programu.

Zobacz także: Nowe randkowe show w TVN7! Co z Hotelem Paradise?

Jak wiadomo, w reality-show udział weźmie 10 singli oraz singielek, szukających swojej drugiej połówki. Program realizowany będzie w Kolumbii. Z pewnością ciekawym elementem programu będzie Ceremonia Prawdy, podczas której single i singielki poddani będą testowi z pomocą wykrywacza kłamstw.

Pan Lektor w True Love

Program True Love poprowadzi znana modelka Edyta Zając, która zadebiutuje w tej roli.

Odcinki polskiej edycji True Love emitowane będą od 27 lutego o godz. 20:00 na antenie TVN7.

Co ciekawe, związany z programem Prawdziwa miłość będzie także Pan Lektor, który doskonale znany jest widzom z innego reality Hotel Paradise.

„No to już oficjalnie 😁 pozdrowienia z raju 🌴 czekacie na nasze nowe dziecko? #truelove #hotelparadisetvn7 #colombia #raj #🌴” – napisał na swoim Instagramie

Przy okazji Pan Lektor pokazał swoim obserwatorom pierwsze zdjęcia z Kolumbii, gdzie kręcony będzie program True Love.

Czekacie na nowe reality-show?

Pan Lektor w True Love, fot. Instagram

źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej